Paylaş

instagram rehber senkronizasyon gözükmüyor. İnstagram hesabında rehber senkronizasyon çıkmıyor ya da gelmiyorsa detaylar haberimizde yer almaktadır.

İnstagram uygulamasında var olan kişilerin rehbere bağlama gibi işlem aşamalarını gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu işlemleri uygulamanın kendi içerisinde ”Ayarlar” alanından sağlayabilirsiniz. Ki zaten işlemleri aktif hale getirip daha sonrasında kapatma sağlayan bir çok kullanıcı bulunmaktadır. Fakat aktif hale getirme ya da kapatmak için giriş yapmak isteyen kullanıcılardan bazıları Ayarlar bölümünde rehber senkronizasyon ayarlarını bulamadıklarını dile getirmektedir. Böyle bir alanın hiç gözükmediğini ve nerede olduğuna ilişkin soruların her geçen gün artışıyla birlikte biz de konuyla ilgili araştırmalarımızı kapsamlıca sağladık. İnstagram sürekli kendi içerisinde kendini yenilemekte olan bir uygulamalıdır. Uygulama ile alakalı gelen tüm yenilikleri en hızlı şekilde sizlerin huzuruna sunmaktayız. Bu yazımıza konu olan senkronizasyon işlemleriyle alakalı da tüm sorunları yazıya geçirmiş durumdayız.

instagram rehber senkronizasyon gözükmüyor

İnstagram rehber senkronizasyon görünmüyor, instagram rehber senkronizasyon nerede, instagram rehber senkronizasyon bulamıyorum, instagram rehber senkronizasyon yok, instagram rehber senkronizasyon gözükmüyor, instagram hesabına giriş sağladığımda kişi senkronizasyon işlemlerini görememekteyim. Sorunla ilgili yaşanan probleminize ilişkin tüm detayları makale içerisinde bulunmaktadır.

instagram rehber senkronizasyon nerede

Uygulamanızın içerisinde rehberi bağlama ya da rehberi bağladıktan sonra tekrar kaldırmak için rehber senkronizasyon alanına girmeniz gereklidir. Bu alana daha öncesinden girmenize rağmen bölüm gözükmüyorsa onun içinde ayrıca durumu ele alacağız.

instagram rehber senkronizasyon gözükmüyor, instagram rehber senkronizasyon nerede, instagram rehber senkronizasyon gelmiyor, instagram rehber senkronizasyon görünmüyor, instagram rehber senkronizasyon çıkmıyor, instagram rehber senkronizasyon yok

  • Öncelikle uygulamaya giriş işlemi sağlayarak profil ekranımıza geliyoruz.
  • İnstagram hesabının profil alanının sağ üst alanında üst çizgili bölüme tıklayarak karşımıza gelen ekran da ”Ayarlar” kısmına erişim sağlıyoruz.
  • Ayarlarda seçenekler bölümünde ”Rehber senkronizasyon” alanına girerek açıp kapatma işlemlerini sağlayabilirsiniz.
  • Bunun dışında gözükmüyor ise uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
  • Uygulamayı kaldırıp tekrar yükleme işlemleri sonrasında hala daha gözükmüyorsa bu durumda farklı bir telefondan deneme sağlayalım.
  • Kendi telefonunuz da da başka bir hesaba giriş işlemi gerçekleştirelim.
  • Olmaz ise sorun bildir üzerinden sorunumuzu instagram yetkililerine bildirmeniz gereklidir.

instagram rehber senkronizasyon gözükmüyor problemine yönelik aklınıza takılanları yorum kısmından bize belirtirseniz anında yayınlanacaktır.

instagram rehber senkronizasyon gözükmüyor, instagram rehber senkronizasyon nerede, instagram rehber senkronizasyon gelmiyor, instagram rehber senkronizasyon görünmüyor, instagram rehber senkronizasyon çıkmıyor, instagram rehber senkronizasyon yok instagram rehber senkronizasyon gözükmüyor, instagram rehber senkronizasyon nerede, instagram rehber senkronizasyon gelmiyor, instagram rehber senkronizasyon görünmüyor, instagram rehber senkronizasyon çıkmıyor, instagram rehber senkronizasyon yokinstagram rehber senkronizasyon gözükmüyor, instagram rehber senkronizasyon nerede, instagram rehber senkronizasyon gelmiyor, instagram rehber senkronizasyon görünmüyor, instagram rehber senkronizasyon çıkmıyor, instagram rehber senkronizasyon yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here