Değerli arkadaşlar, hazırlanan bu yazımızda instagram reels videoyu remiksleme işlemleri hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Sosyal medya uygulamaları arasındaki yarış hız kesmeden devam etmektedir. Bildiğiniz üzere instagram sosyal medya uygulamaları arasında en popüler uygulamaların başında gelmektedir. Lakin Tik tok uygulamasında hızla büyümektedir. İnstagram tik tok uygulamasından bir kopyalama daha alarak remiks özelliğini hesaplara dahil etmiş durumdadır. instagram reels videoyu remiksleme aşamalarından bahsedeceğiz.

  • Artık beğendiğiniz bir reels videosunu yeniden düzenleme yapabilir orijinal klibinizi de yanına ek olarak ekleme yapabilirsiniz.
  • Düet adıyla yapılan bu özelliğin en çok kulanım sağlandığı yer ise tik tok uygulamasıdır.

instagram reels videoyu remiksleme

instagram reels video
  1. İnstagram remiksleme nasıl yapılır?

İnstagram hesabınızda remiksleme işlemleriyle birlikte artık beğendiğiniz videonun yanına kendi videonuzu kolay bir şekilde koyabilirsiniz. Ayarların nasıl olduğu noktasında bilgi sahibi olamayabilirsiniz. Bu önemli değil önemli olan konu üzerinde araştırma sağlamanızdır. Dolayısıyla eğer araştırmalarınız esnasında biz denk geldiysek size doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

İşlemler için hangi yolların takip edilmesi gerektiğine birlikte göz gezdirerek sorununuzu gidereceğiz. İlk olarak instagram uygulamasının içerisine giriş gerçekleştirerek oradan da beğendiniz bir Reels videosu bulmanız gerekmektedir. Reels videosunu bulduktan sonra yanında bulunan üç noktalı bölmeye tıklayınız. Karşınıza gelen ekranın üst kısmında ‘’Remiksle’’ özelliğini göreceksiniz.

Remiksle demenizle birlikte video yarım ya da tam olacak şekilde iki ayrı seçenek size sunacaktır. Siz kendinize bağlı olacak şekilde video içeriğini seçebilirsiniz. Ardından kendinize ait olan orijinal videonuzu çekmeye başlayabilirsiniz. İşlemlerinizi bitirdiğinde paylaş demenizle birlikte beğendiğiniz reels videosunun remiksleme işlem aşamaları bitmiş olacaktır.

  • İnstagram video remiksleme

İnstagram video remiksleme ayarlarınız için yukarıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Olur da bu noktada sormak ya da eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorum alanından ulaştırabilirsiniz. Video paylaşımı sırasında ya da remiksleme esnasında bir problem yaşarsanız onu da sorun olmadan direk olarak bize yorumdan ulaştırabilirsiniz.

Verdiğimiz bilgiler doğrultusunda artık sorun kalmadan kullanım gerçekleştireceğiniz video remiksleme hakkında başka merak ettiğiniz ne varsa bizlere ulaştırmanızı öneriyoruz.

instagram reels remiksleme
Önceki İçerikWindows 11 mikrofon çalışmıyor bozuk
Sonraki İçerikinstagram duruma not bırakma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz