Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram ramadan nedir ne işe yarıyor diye merak ediyorsanız eğer gereken bilgileri aktaracağız.

İnstagram uygulaması hikaye özelliği bakımından en çok kullanılan uygulamalardan birisidir. Snapchat uygulaması ile birlikte karşımıza çıkan özellik daha sonrasında instagramda daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Hikaye alanında instagram ramadan nedir ne işe yarıyor şeklinde araştırma yapıyorsanız gerekenleri ele alacağız.

  • Arkadaşlarınızın hikayeleri alanında görmüş olduğunuz alanda ‘’Ramadan’’ yazısını siz de görmüşsünüzdür.
  • Kişinin ismi çıkmadan sadece bu yazının görünmesi dikkatinizi çekmiş olmalıdır.
  • Özellikten sizde yararlanabilirsiniz. Nasıl yararlanacağınız konusunda sizi bilgilendireceğiz.

instagram ramadan nedir ne işe yarıyor

instagram ramadan nedir

instagram ramadan nedir yönünde bir araştırma yapıyorsanız doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz. Bu özellikle birlikte siz istediğiniz şekilde yararlanma hakkına sahip olabileceksiniz. Sizde tüm takipçilerinizde en önde hikaye görünürlüğünü yapmak istiyorsanız Ramazan ayında olduğumuz bu dönemde hikayenizi öne çıkarabilirsiniz.

Hikayelerinizin öne çıkarılması ve ramadan yazısının görünebilmesi için ilk işlem olarak instagram uygulamasının içerisine giriş sağlayın. Buraya girmenizle birlikte paylaşmak istediğiniz hikayenin resmini ya da videosunu yüklemesini yapınız.

Hikayenizi paylaşmadan önce gelen sayfanın üst tarafında yer alan gülen surat işaretine dokununuz. Buraya dokunmanızla birlikte açılan sayfada ramazan özelliklerine dair yenilikleri görmüş olacaksınız. İki tane özellik olmasından dolayı hangisini eklemek istiyorsanız onun üzerine dokunmanız yeterlidir. Daha sonrasında işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız.

instagram ramadan ne işe yarıyor sorusunun cevabını da siz paylaşımı yaptıktan sonra görmüş olacaksınız. Gerçekleştirilen ayarlarla birlikte artık hikayeniz ‘’Ramadan’’ adı altında diğer kullanıcılara görünmüş olacaktır. Böylelikle sizde hikayenizin görünürlüğünü arttırmış olacaksınız.

Hem de ‘’Ramazan’’ ayının gelişini kutlamış olacaksınız. Özellikten yararlanmak adına belirtilen işlemleri yapıyor olmanıza rağmen sizin paylaşımınız işleme girmiyorsa eğer bu durumda yapılması gereken işlem ayarlarınızı tekrar gözden geçirmek olacaktır. Bağlantılarınızı kontrol ederek işlemlerinizi devreye alabilirsiniz. Sormak ya da eklemek istediğiniz farklı bir yer var ise bize bunu yorum alanından dile getirebilirsiniz.

İnstagram’da bu özellikten yararlanmanız kısıtlanmışta olabilir. Dolayısıyla daha öncesinde bir kısıtlama aldıysanız onun kalkmasını bekleyip tekrar deneme yapabilirsiniz.

instagram ramadan ne işe yarıyor
instagram ramadan nedir ne işe yarıyor
Önceki İçerikFacebook watch istemediğim videolar çıkıyor ve çıkmasın
Sonraki İçerikinstagram ramadan bende yok ve çıkmıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here