Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda instagram ramadan bende yok ve çıkmıyor diyorsanız nasıl yol izleyeceğinizi ele aldık.

İnstagramın hikaye alanına getirilen yenilikler dur durak bilmemektedir. Her geçen gün için ayrı bir özellik geliştirildiğinden dolayı bu özelliklerden yararlanmak elbette herkesin olduğu kadar sizin de hakkınızdır. instagram ramadan bende yok ve çıkmıyor diyenlere özel işlem aşamalarından bahsedeceğiz.

Gerçekleştireceğimiz ayarlarla birlikte artık bundan sonraki süreç içerisinde yeni gelen özelliklerden sizde çok rahat bir şekilde yararlanabileceksiniz. Tek isteğimiz ayarları bahsedilen şekilde işleme koymak ve olmayan özellikle ilgili ilerleme yapmanızdır.

instagram ramadan bende yok ve çıkmıyor

instagram ramadan bende yok

instagram ramadan bende yok normalde bu araştırmayı yapıyorsanız eminim özelliği farklı birinde görmenizden dolayı sizde yararlanmak istemişsinizdir. Özelliğin hikaye alanına gelmemesinden dolayı da üzüntü içerine de giren çoğu kullanıcı bunun araştırması içerisine girmektedir.

Biz de gereken araştırmalar neticesinde ayarlarınızın hangi alandan işleme koyulacağına yönelik adımları kontrol etmiş bulunuyoruz. Normalde özellik hikaye alanına girdiğinizde hikayenizi eklemenizle beraber üst tarafta yer alan gülen surat işaretine tıklamanız yeterli olacaktır.

Siz bu alana geldiğinizde eğer ramazan özelliğine dair bir bilgilendirme çıkmıyorsa bu durumda yapmanız gereken ayar bellidir. İlk olarak uygulamanızın şifre bilgilerine hakimseniz kaldırıp yeniden yükleme yaparak deneme sağlamalısınız. Olmaz ise daha öncesinde aldığınız bir kısıtlama varsa eğer bu kısıtlamadan dolayı gelmeme ihtimali yüksektir. Dolayısıyla kısıtlamanız kalkmıyor ise durumu sorun bildir alanından instagram yöneticilerine bildirmeniz gerekmektedir.

instagram ramadan çıkmıyor sorunu için belirtilen ayarlarınızı devreye almanız sonrasında öncelikle instagram uygulamasına girip oradan da ‘’Ayarlar’’ kısmına giriş sağlayınız. Daha sonrasında ‘’Yardım’’ bölümüne girerek ‘’Sorun bildir’’ dedikten sonra ‘’Bir şey çalışmıyor’’ diyerek işlemlerinizi bitiriniz.

Var olan ayarlarınız bu şekilde bildirmeniz durumunda instagram yöneticileri tarafından kontroller gerçekleştirilip bir aksilik varsa bunun düzeltilmesi yapılarak işlem sağlanacaktır. İnstagram hakkında sormak ya da eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

İnstagrama dair bilmek istediğiniz ne varsa hepsini web sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler ve sağlıklı günler dileriz.

instagram ramadan çıkmıyor
instagram ramadan bende yok ve çıkmıyor
Önceki İçerikinstagram ramadan nedir ne işe yarıyor
Sonraki İçerikDrake Hollow sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here