instagram province ne anlama geliyor türkçesi ne demek merak edenler için kendilerini aydınlatacağız. İstanbul province neresi olduğunu merak edenler, anlamının ne olduğunu nerelerde kullanım sağlamanız gerektiğini kapsamlı olarak haberimizde ele alacağız.

Gün geçmesin ki instagram yeni bir yenilikle karşımıza çıkmasın. Her geçen gün kendini geliştiren ve kullanıcıların daha rahat ortamda gezinti sağlayabilmesi için yaptığı yenilikler için yapılacak işlem adımlarını sizlere yazımızda ele alacağız. Öncelikli olarak şunu belirtelim instagram uygulaması takip üzerine kurulu bir uygulamadır. Haliyle fenomen olmak isteyen kişi hızlı bir şekilde takipçi sayısını önce binlere ardından da milyonlara ulaştırmak durumundadır. Hal böyle olunca nasıl fenomen olunur sorusu da akıllara gelmiyor değil. Bunun için gezinti yapmış olduğunuz yerin konumunu, buna bağlı olacak şekilde gittiğiniz bir şehrin bildirimini hesabınızda paylaşmanız halinde, eğer hesabınız herkese aktif ise tüm kullanıcılar sizin hangi ilde olduğunuzu görebilecektir. Bu da sizi takip etmelerine olanak sağlayacaktır. Ancak artık şehirlerin yanında province yazılarını gören kullanıcılar bu yazının ne anlama geldiği konusunda merak etmektedir. Hal böyle olunca işlem ayarlarını sizlere sunacağız.

instagram province ne anlama geliyor türkçesi

instagram province ne anlama geliyor türkçesi , province, province instagram, province ne demek türkçesi, istanbul province neresi, instagram province ne oluyor, instagram province yapma ne anlama gelmektedir. Province yazısı çıkmıyor nereden çıkarabilirim diyenler içinde makalemiz geçerliliğini koruyacaktır. İnstagram denince aklınıza sitemiz gelebilir. Çünkü tüm detayları sizlere adım adım paylaşımını gerçekleştiriyor olacağız.

İnstagram province ne oluyor

İnstagram province yazısı genellikle İl, ilçe, eyalet ya da bölge anlamlarını içermektedir. Yani bundan ötürü de sizlerin hikayeleriniz de ya da paylaşımlarınız da  yapmış olduğunuz yer konumun hemen yanında çıkan Province yazısının çıkma sebebi de bundan kaynaklıdır.

Ancak bir çok kullanıcı ben de province yazısı çıkmıyor diye bilgi iletmektedir. Bunun için de işlemlerinizin nereden sağlanacağını konu alacağız.

İnstagram province yazısı çıkmıyor

Hikayenizde yaptığınız paylaşımda konum vermek istediğinizde yapılan paylaşımın sağında province yazısı çıkması için yapılacak işlem ayarlarını aşağıdaki şekilde sağlayabilirsiniz.

  • İlk olarak instagram uygulamasına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Beraberinde hikaye alanına giriş sağlayıp çektiğimiz resmi ayarladıktan sonra sayfayı aşağıdan üste doğru çekiyoruz.
  • Yapılan bu işlem ayarı sonrasında karşınıza ”Konum” adı altında bir sayfa gelecektir.
  • Gelecek olan ”KONUM” yazısına tıklıyoruz.
  • Yazıya tıkladıktan sonra hangi ”İl” sınırlarında iseniz o ilin adının yazdığı ve sağında ”Province” yazısının olduğu bir sekme göreceksiniz.
  • Buna tıkladığınız anda artık sizin de paylaşımınız da Province yazısı görünmeye başlanacaktır.

instagram province ne anlama geliyor türkçesi ile ilgili bilgilendirmeleri sizlerle paylaşmış bulunmaktayız. İyi gezintiler dileriz.

instagram province ne anlama geliyor türkçesi , province, province instagram, province ne demek türkçesi, istanbul province neresi, instagram province ne oluyor, instagram province yapma instagram province ne anlama geliyor türkçesi , province, province instagram, province ne demek türkçesi, istanbul province neresi, instagram province ne oluyor, instagram province yapma instagram province ne anlama geliyor türkçesi , province, province instagram, province ne demek türkçesi, istanbul province neresi, instagram province ne oluyor, instagram province yapma

Önceki İçerikinstagrama girince telefonum donuyor kasıyor
Sonraki İçerikinstagram uygunsuz yorumları engelleme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz