Paylaş

instagram profile twitter linki koyma. İnstagram uygulamasından twitter hesabınıza ziyaretçi gelmesini istiyorsanız sağlanacak ayarları birlikte kontrol edeceğiz.

İnstagram’da olan takipçi kitleniz twitter uygulamasından daha fazla ise bu durumda link koyarak takipçilerin gelişini arttırabilirsiniz. İnstagram profil alanına koyacağınız twitter linkiyle beraber artık twitter hesabınıza instagram hesabınızdan kişilerde gelecektir. Genelde bu alanlara youtube, whatsapp linki daha yoğunlukta olacak şekilde koyulmaktadır. Twitter ise her geçen gün popülerliğini artıran bir sosyal medya ağı olmasından dolayı burada da takip kitlesinin fazla olmasını isteyebilirsiniz. Takipçi kitleniz instagram hesabında hatırı sayıda varsa buradan sizleri takip eden kişilere profile koyduğunuz linkle beraber yönlendirme sağlayabilirsiniz. Gerekli olan bağlantıları profil alanına nasıl eklemesi ise kapsamlı şekilde anlatımını yaparak işlemlerimizi bitireceğiz. Tüm sosyal medya hesaplarında sizlere tanımlanmış olan bir kullanıcı ismi bulunmaktadır. Uygulamaların uzantılarının sağına bu ismi yazdığınızda hesabınızdaki profil alanına erişimi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

instagram profile twitter linki koyma

İnstagram profil alanına twitter linkini nasıl ekleyebilirim, instagram profiline twitter bağlantısını ekleme, instagram twitter linkini koyma, instagram profile twitter linki nasıl koyulur, instagram profil alanına twitter url eklemek istiyorum. İnstagram hesaplarında tanınan yüzler takipçileriyle girdikleri iletişimle birlikte daha geniş alanlara hitap edebilmektedir. Özellikle hikaye paylaşımları buna çok büyük bir etki etmektedir.

instagram profile twitter linki ekleme

Ayarlarınızı hızlı şekilde yapmak istiyorsanız eğer bilgisayardan işlem sağlamanız daha yararlı olacaktır. Hem twitter hesabınızı hem de instagram hesabınıza bilgisayar üzerinden giriş gerçekleştirelim.

İnstagram profile twitter linki koyma, instagram profile twitter linki ekleme, twitter linkini instagram profile ekleme, instagram profiline twitter linki nasıl eklenir, instagram profiline twitter linkini paylaşma

İnstagram profil alanına geldiğinizde ekranın sağ tarafında Profili düzenle yazısını göreceksiniz. Oraya tıklamakla birlikte karşımıza İnternet sitesi diye bir sekme belirecektir. Twitter uygulamasını da bilgisayarımızdan açmış olduğumu için o alandan kendi profil ekranına geliyoruz.

instagram profile twitter linki koyma, instagram profile twitter linki ekleme, twitter linkini instagram profile ekleme, instagram profiline twitter linki nasıl eklenir, instagram profiline twitter linkini paylaşma

URL alanını kopyalayıp instagram hesabında bulunan İnternet sitesi alanına tıklıyoruz. Gerçekleştirilen ayarlarla birlikte artık instagram twitter linkini koymuş olacaksınız. Ekleme ayarlarıyla birlikte bir sorun ile karşılaşmanız durumunda bizlere durumu yorum alanından belirtebilirsiniz. Kendi profilinizin linkini instagrama koyabilmeniz için twitter hesabına girmeniz yeterli değildir. Oradan da profil alanına gelip o linkin kopyalamasını sağlamanız gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here