Paylaş

instagram profil gözükmüyor cıkmıyor. İnstagram hesabında profil gelmiyor ya da kendi profiliniz görünmüyorsa sebeplerine birlikte bakalım.

Dünyanın kısa süre içerisinde en çok giriş sağlanan sosyal medya platformu haline gelen instagram uygulamasında Profil resimleri her daim önemlidir. Buradaki resimler sayesinde takipçilerimizin bizi bulmasına imkan sağlayabiliyoruz. Tabi biz de arkadaşlarımızı profil resimlerinden tanıyarak takip isteklerini gönderebiliyoruz. Getirmiş olduğunu yeniliklerin dur durak bilmeyen instagram hesaplarında profil gözükmeme sorunu artış göstermeye başlamıştır. Soruna ilişkin kullanıcılar bu problemin ne ile alakalı olduğunu bilmek ve sorunu bir an önce çözüme kavuşturmak istemektedirler. Biz de gelen bu sorunun bir an önce çözümlenmesi ve sizlerin artık profil resimlerini görerek takip isteği göndermeniz için gerekli olan incelemeleri tarafınıza sunduk. Sizden isteğimiz paylaşılan adımları tek tek ele alarak işlemleri bu doğrultuda yapmak olacaktır.

instagram profil gözükmüyor cıkmıyor

instagram profilimi göremiyorum, instagramda profil resimlerini göremiyorum, instagram profil çıkmıyor, instagram profili neden göremiyorum, instagram profil neden gelmiyor, instagram profil neden gözükmüyor, instagram hesabımda profil neden gelmez?, instagram profil yok. İnstagram’da profilin gözükmemesiyle ilgili tarafımıza iletmiş olduğunuz bu sorunlarla ilgili olarak araştırmalarımızı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Yaptığımız araştırmalar neticesinde gelen hatanın ne ile alakadar olduğu ve nasıl giderileceğine ilişkin detaylar aşağıda yer almaktadır.

instagram profil görünmüyor

İnstagram uygulaması içerisinde var olan müdahaleleri sağladıktan sonra problem yaşanmaya hala daha devam ediyorsa nedenlerine bir göz atalım. İnstagram’da profil sorunu için bir çok neden bulunmaktadır;

 1.  Yaşanan bu durum ile ilgili olarak ilk önce internet veri bağlantısı ve telefonun arka planında çalışan uygulamaların olup olmadığını kontrol ediyoruz.
 2. Başka bir telefondan kendi hesabınıza giriş sağlayarak deneme yapalım.
 3. Kullanım sağlamış olduğunuz telefonun tarih ve saat ayarlarını kontrol etmeniz de fayda bulunmaktadır.
 4. Var olan profil ile ilgili gizli profil alınmış olabilme ihtimalini göz önünde bulundurmanız gereklidir.
 5. Dondurulan hesapların yeniden açılımı sonrasında bu ve benzeri durumlarla karşı karşıya kalınabilmektedir. Böyle bir durumda beklemeniz de fayda bulunmaktadır.
 6. Telefonunuz üzerinden birden fazla hesaba giriş gerçekleştirilmesi durumu da bu sorunun meydana gelmesine sebep vermektedir. Var olan diğer hesaplardan çıkış yaparak deneme sağlamanız gereklidir.

instagram profil gözükmüyor cıkmıyor, instagram profil görünmüyor, instagram profil gelmiyor, instagram profil çıkmıyor, instagram profil gözükmüyor, instagram profil yok

instagram profil gözükmüyor cıkmıyor problemine neden olan çözüm yöntemlerini sizlere sunduk. Konu ile ilgili aklınıza takılan soru işaretlerini yorumdan bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

11 YORUMLAR

 1. Merhaba,

  Benim yaklaşık 1 yıldır Profilime girince kaç adet gönderin olduğu yazan kısım yok ve profil fotoğrafım sağ tarafta duruyor. Son gelen güncellemeleri Güncelledim, sildim tekrar yükledim, başka yerden oturum açtım ne yaptıysam düzelmiyor. İnstagram Yardım desteğe neredeyse 30 tane bildirimde bulundum kimse dönüş yapmıyor. Sizin bu duruma bir öneriniz-çözümünüz var mıdır?

 2. ya ben pc den giriyorum hesabıma profili değiştirmeme rağmen gözükmüyor açık gri bir duvarı çekip koymuşum gibi duruyor başka hesaptan hesabıma baktığımda da öyle gözüküyor telefon yada tabletten girme gibi bir şansım da maalesef yok ne yapmam gerek

 3. Merhaba , profilim işletme hesabı , fakat işletme hesabı olan arkadaşlarım profilimi göremiyor takipçi ve takip edilen 0 gönderiler 0 gözüküyor kendi gönderimi dm den gönderiyorum gönderiye ulaşılamıyor diyor yardım rica ederim

 4. Merhaba bendede aynı şekil gçzüküyor bazı hesplarda 0 gönderi , 0 takipçi gibi bazılarında kullanıcı adım bulunamıyor. Sbebi nedir düzeldimi sizin ?

 5. Merhaba bendede aynı şekil gçzüküyor bazı hesplarda 0 gönderi , 0 takipçi gibi bazılarında kullanıcı adım bulunamıyor. Sbebi nedir düzeldimi sizin ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here