Paylaş

instagram paylaşımlarım keşfete düşmüyor. İnstagram hesabında yaptığınız gönderiler keşfette gözükmüyor ya da çıkmıyorsa nedeni ve çözüm yazımızda yer almaktadır.

Hesaplarınız herkese açık ise bu durumda paylaşılan videolar ile resimler keşfet alanına düşmektedir. Yapılan gönderi paylaşımlarınız başkaları tarafından beğenilerek izlenirse daha fazla kişiye ulaşım sağlayacaktır. Ve bu da instagram uygulamasında sizin takipçi kat sayısını artırarak her geçen gün daha da fenomen olma yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Takipçi sayısı belli aşamaya gelmiş ancak yapılan paylaşımlar sadece takipçileri tarafından izlenim noktasında olan gönderiler bulunmaktadır. Tabi bu paylaşımları yapan hesap sahipleri izlenme oranlarının nereden geldiğini görebilmektedir. Hesapları işletme profilin de olmasından dolayı bunu rahatlıkla bulabilmektedirler. Bu durum ile alakalı keşfet kısmında hiç gözükmemesinin temel nedeninin ne olduğunu merak edenlerin sayısı her geçen gün daha da artmaktadır. Bunu genellikle fenomen olan kişiler çoğunlukla yaşamaktadır. Çözüm ve probleme neden olan detaylar yazımızın içerisindedir.

instagram paylaşımlarım keşfete düşmüyor

İnstagram’da paylaştığım hiç bir video keşfete düşmüyor, instagram gönderileri keşfette gözükmüyor, instagram paylaşımları keşfette çıkmıyor, instagram paylaşımları keşfette görünmüyor, instagram paylaşımları keşfete neden düşmüyor, instagram gönderileri keşfete neden düşmüyor. İnstagram’da fenomen birisi iseniz ve yapılan video paylaşımları eskiye oranla düşüş yaşıyorsa bunun elbette bir sebebi bulunmaktadır. Sebepleriyle birlikte çözümü de sizlere sunumunu sağlıyor olacağız.

instagram videom keşfete düşmüyor

Milyonlara hitap eden bir izlenme oranı var iken bir anda bu oran düşüşe geçiyor ise bu yapılan paylaşımın şikayet alışıyla alakalı bir durumdur. İşletme profilinde olan bir kişi yapmış olduğu paylaşımla ilgili detay bilgilerini görüntüleyebilir. Ve hangi alanda izlenme gelmiş  bunların tamamını görebilmektedir.

instagram paylaşımlarım keşfete düşmüyor, paylaşımlar keşfete düşmüyor, gönderiler keşfete düşmüyor, instagram videom keşfete düşmüyor, instagram paylaşımlarım keşfette gözükmüyor, instagram gönderiler keşfette çıkmıyor

Gelen spam ya da şikayetin önüne geçebilme gibi bir durum söz konusu değildir. Şikayet eden kişi şikayet etmeye devam edecektir. Ancak bu durum karşısında alınacak önlemler ise beğeni sayınızı ve yorum kat sayınızın artması olacaktır. Yorum ve beğeninin artışıyla birlikte paylaşım sağlanan kitlenin güvenilirliği artacak ve keşfet kısmında tekrar yerini bulacaktır.

En önemli noktayı sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Dediğimiz gibi eğer yapılan şikayet beğeni ya da yorumdan fazla meydana gelirse bu tamamen keşfete düşmemeye engel bir durumdur. Bunların dışında aynı zaman da paylaşım yapılan fotoğraf ya da videoya efekt etiketleyerek görsele alakayı artırabilirsiniz.

Tüm bunların dışında instagram paylaşımlarım keşfete düşmüyor ile ilgili olarak instagram’a durumu ”Sorun bildir” üzerinden iletmeniz halinde durum incelemesi sağlanacaktır. Aklınıza takılan bir soru olur ise yorumdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

instagram paylaşımlarım keşfete düşmüyor, paylaşımlar keşfete düşmüyor, gönderiler keşfete düşmüyor, instagram videom keşfete düşmüyor, instagram paylaşımlarım keşfette gözükmüyor, instagram gönderiler keşfette çıkmıyor

7 YORUMLAR

  1. 52 bin takipçim var ve her geçen gün takipçim düşüyor ve paylaşımlarim birden kesfetten düştü ne yapmalıyım eskisi gibi olması için

  2. Keşfetten onlarca kişi görürdü. Hergün takipçi gelirdi sın 10 gündür düşüşte sayfa. Etiket havuzuna da düşmüyor, keşfete de.. takipçi gelişi 0 resmen, hergün onlarca kişi bırakıyor takibi. 60 bin sayfam.

  3. 2,3 ay önce her postumuz kesfete düşüyordu 2000, 3000 beğeni alıyorduk hatta bazan 6000 bine ulaşıyordu Takipci sayımız 1600 lerde .
    Ama bu aralar keşfete hiç çıkmıyoruz hatta beğeni sayısı en fazla 100 oluyor.yaptigimiz emekler boşa gitmiş gibi hissediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here