Paylaş

instagram paylaşımları herkese açık yapamıyorum. İnstagram video ve fotoğrafları herkese açık yapmak ilgili buton yok ya da çıkmıyor ise yazımız işinizi görecektir.

Günümüz de artık fenomen olmak için televizyona çıkmanıza gerek bulunmamaktadır. Sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımlarla birlikte bir anda ülkenin gündemine oturabilir ya da herkesin konuşulduğu biri haline gelebilirsiniz. Bu istemsiz yapılan bir paylaşım ardından da gelebilmektedir. Tabi bunun için de hesabın gizli olmaması gereklidir. Çünkü gizli olan bir hesabın içerik bilgilerini sadece sizi takip eden kişiler görebilecektir. Beğeniler ya da yapılan yorumlar keşfet kısmında gözükmeyeceği için çok fazla kitlenin yapılan paylaşımı görme gibi bir durumu maalesef olamamaktadır. Bunun için paylaşım sağladığınız resim ya da videoların daha fazla kişi tarafından görünmesini istiyorsanız hesabınızın herkese açık olması gereklidir. İnstagram kullanıcılarının son zamanlarda dile getirdikleri sorunlardan birisi de herkese açık yap butonunun görünmediğidir. Nerede olduğunu merak edenler ve hesabı herkese açık yap denilmesine rağmen işlemin ele alınmaması için gerekli işlem aşamalarını sizlerin huzuruna sunacağız.

instagram paylaşımları herkese açık yapamıyorum

İnstagram resimlerimi herkes görsün istiyorum, instagram herkese açık seçeneği nerede, instagram gönderileri herkes görsün, instagram paylaşımları herkes görsün, instagram herkese açık seçeneğini bulamıyorum, instagram herkese açık seçeneği gözükmüyor, instagram herkese açık seçeneği çıkmıyor. Evet arkadaşlar instagram hesabında herkese açık alanında yapılması muhtemelen işlem aşamalarını konu alıyoruz. Gerekli bilgileri sizinle paylaştıktan sonra artık sizlerin de var olan gönderileri herkes tarafından görünecektir. Belli mi olur sizin de yaptığınız bir paylaşım milyonlarca kişi tarafından izlenebilir. Artık hesabı herkese açık yapabilmek için hangi aşamaları izlememiz gerektiğine bakalım.

instagram herkese açık seçeneği çıkmıyor

Sosyal medyanın en popüler video ve resim paylaşım uygulaması instagram’da gönderilerin herkes tarafından gözükmesi için instagram hesabımıza giriş sağlıyoruz. Hesabımıza giriş işlemlerini gerçekleştirdikten sonra ”Profil” ekranımıza geliyoruz.

instagram paylaşımları herkese açık yapamıyorum, instagram gönderileri herkes görsün, instagram fotoğrafı herkes görsün, instagram herkese açık seçeneği çıkmıyor, instagram herkese açık seçeneği gelmiyor, instagram herkese açık seçeneği gözükmüyor

Profilin sağ üst tarafından bulunan üst üste üç çizgi olan alana tıklıyoruz. Ardından ”Ayarlar” hemen alt kısımda kendini gösterecektir. Oradan da ayarlar bölümüne giriş yapıyoruz. Beraberinde sizlere gelen seçenekler kısmında ”Hesap gizliliği” butonuna tıklıyoruz.

instagram paylaşımları herkese açık yapamıyorum, instagram gönderileri herkes görsün, instagram fotoğrafı herkes görsün, instagram herkese açık seçeneği çıkmıyor, instagram herkese açık seçeneği gelmiyor, instagram herkese açık seçeneği gözükmüyor

Hesap gizliliği işlem aşamaları sonrasında var olan ekran bilgilendirmesinde ki kutucuğu sola doğru çekerek ”Gizli hesabı” pasif hale getirerek gönderileri herkese açık hale getirebilirsiniz. Gönderiler herkese açık hale getirme için bu alanda bu bilgi gözükmüyor ya da siz işlem yapmanız rağmen bu ayar olmuyorsa belirtilen işlemleri sağlayalım.

İlk önce uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayıp güncel değil ise güncellemesini gerçekleştiriyoruz. İnternet bağlantısından sorun olup olmadığı test ettikten sonra buna rağmen kapanmıyorsa çok fazla aktif ederek pasif etmiş olduğunuzdan kısa süreli engel gelmiş olabilir. Böyle bir durumda sorun bildirisi yaparak beklemeniz gerekiyor. instagram paylaşımları herkese açık yapamıyorum işlemleri için bilgilendirmeler bu yöndedir. Eklemek istediğiniz bir nokta varsa bizimle yorumda paylaşabilirsiniz.

instagram paylaşımları herkese açık yapamıyorum, instagram gönderileri herkes görsün, instagram fotoğrafı herkes görsün, instagram herkese açık seçeneği çıkmıyor, instagram herkese açık seçeneği gelmiyor, instagram herkese açık seçeneği gözükmüyor instagram paylaşımları herkese açık yapamıyorum, instagram gönderileri herkes görsün, instagram fotoğrafı herkes görsün, instagram herkese açık seçeneği çıkmıyor, instagram herkese açık seçeneği gelmiyor, instagram herkese açık seçeneği gözükmüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here