Paylaş

instagram paylaşımım keşfete nasıl düşer. İnstagram keşfete düşme hilesi var mı? Ya da keşfete fotoğraf ve video nasıl düşer bunların hepsinin cevap yazımızda.

Fenomen sayılarının her geçen gün artmasındaki tek sebep yapılan paylaşımlardır. Paylaşımlar güzel olunca bir anda bir çok kişi tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutulabilirsiniz. Gelen beğeniler ve yorumlar sonrasında takipçi sayınız da hızlı bir şekilde artış gösterecektir. Sizleri takip eden kitle her geçen gün artış göstermesi için sürekli paylaşım yaptığınız içeriklere devam etmeniz gereklidir. Tabi sadece sizin paylaşımınız doğrultusunda ilerlenecek bir işlem değil bir kaç kişinin de sizin gönderiyi paylaşması yeterli olacaktır. Bu görsellerin keşfet alanında gözükmesi için ilk temel kural hesabın herkese aktif olmasıdır. İkinci temel kural ise işletme profilinde olmanız gereklidir. Bunları yaptıktan sonra sizlere instagram’ın keşfet alanında nasıl çıkacağınızı anlatacağız. Böylelikle sizler de kısa zaman içerisinde gönderilerin beğeni, izlenme ve yorum oranının arttığını görebileceksiniz.

instagram paylaşımım keşfete nasıl düşer

İnstagram gönderim keşfete nasıl düşer, instagram paylaşımın keşfete düşmesini istiyorum, instagram videom keşfete nasıl düşer, instagram fotoğrafım keşfete nasıl düşer, instagram keşfete düşme hilesi var mı?, instagram keşfete nasıl düşebilirim, instagram hesabında keşfete düşebilmek için ne yapmam gerekiyor. Herkesin merak konusu olan keşfet alanıyla ilgili bilinmeyenleri konu alıyoruz.

instagram videom keşfete nasıl düşer

Paylaşım sağlanan bir videonun keşfete düşmesi için nelerin gerekli olduğuna tek tek bakacağız. Bu sayede yapmış olduğunuz tüm paylaşımlar keşfete düşecek ve beğeni, izlenme takip sayınız artacaktır. Öncelikle bunun için herhangi bir hile bulunmamaktadır. Bazı uygulamalar ya da para vererek bir yönteme başvurmanızı tavsiye etmiyoruz. Bu ileride hesabınız da bazı sorunlara neden olabiliyoruz. İşlemler için yapılması gerekenleri sizlerin huzuruna sunacağız;

instagram paylaşımım keşfete nasıl düşer, videom keşfete nasıl düşer, keşfete nasıl düşerim, instagram keşfete düşme hilesi, intagram fotoğrafım keşfete nasıl düşer, instagram videom keşfete nasıl düşer

  1. İlk olarak yapılan paylaşımınız fotoğraf ise fotoğrafa filtre eklemeniz de fayda bulunmaktadır.
  2. Haricinden fotoğraf ya da video paylaşımı sağlayacağınız görsele konum eklemeyi ihmal etmeyin. O bölge de arama yapan kişiler yaptığınız paylaşımı görecektir.
  3. Bunun dışında en az beş adet hashtag eklemesi sağlamanız o görselin öne plana çıkmasına ve keşfet kısmında görünmesine sebep olacaktır.
  4. Çok fazla hashtag kullanımı da yapmayın. 5 Adet yeterlidir. Paylaşımını sağladığınız görsel ile alakalı olarak hikaye alanında takipçilerin videoyu yada fotoğrafı beğenip yorum yapmalarını isteyin.
  5. Bu işlem ilgili görselin keşfette çıkmasına neden olacak ve orada sizin paylaşıma göz atan kişiler de beğeni ya da yorum yapacaktır.
  6. Zamanla takipçi sayılarınız da da artış olacağından dolayı keşfet kısmında görüntülerimiz her daim artış gösterecektir.

instagram paylaşımım keşfete nasıl düşer, videom keşfete nasıl düşer, keşfete nasıl düşerim, instagram keşfete düşme hilesi, intagram fotoğrafım keşfete nasıl düşer, instagram videom keşfete nasıl düşer instagram paylaşımım keşfete nasıl düşer, videom keşfete nasıl düşer, keşfete nasıl düşerim, instagram keşfete düşme hilesi, intagram fotoğrafım keşfete nasıl düşer, instagram videom keşfete nasıl düşerinstagram paylaşımım keşfete nasıl düşer, videom keşfete nasıl düşer, keşfete nasıl düşerim, instagram keşfete düşme hilesi, intagram fotoğrafım keşfete nasıl düşer, instagram videom keşfete nasıl düşer

Yaptığımız işlemlerle birlikte instagram paylaşımım keşfete nasıl düşer sorusunu da gidermiş olacaksınız. Sizlerin belirtmek istediği ya da eklemek istediği bir nokta varsa yorumda iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here