instagram Paylaşım Yorum Yapamıyorum problemi ile karşı karşıya iseniz bu durumda engel yemiş olabilirsiniz. İnstagram hesabında yorum ve paylaşım engelini kaldırma işlemi için yapılacak olan işlem adımlarını detaylı olacak şekilde makalemizde ele alacağız.

Hayatımızda sosyal medyanın yeri oldukça önem arz etmektedir. Yaptığımız bir gezintiyi, yakaladığımız güzel bir kareyi arkadaşlarımızla paylaşımı için bu hesaplar oldukça önemlidir. Özellikle dünyaca ün kazanmış olan resim ve video paylaşma platformu instagram hesabında bu yönde paylaşımları sağlamaktayız. Yalnız son zamanlarda yaşanan sorunlardan biri de kullanıcıların hesaplarında paylaşım yapamadıkları yönünde şikayetler olmuştur. Hem paylaşım yapamayıp hem de yorum sağlayamadıkları için sıkıntı yaşayan kullanıcılar için işlem ayarları kontrol edildi. Yapılan kontrol neticesinde şöyle bir durum söz konusu muhtemelen paylaşım ve yorum yapmanıza instagram tarafından bir kısıtlama gelerek engelleme ya da cep telefonunuzdaki çerezlerden ötürü paylaşımlarınız da sıkıntı oluştu. Sorunların çözüme ulaşması için ise kapsamlı sunumunu gerçekleştireceğiz.

instagram Paylaşım Yorum Yapamıyorum

instagram paylaşım yapmıyor, instagram paylaşım engeli, instagram yorum engeli, yorum yapamıyorum, paylaşım yapamıyorum, instgram yorum yapmıyor, instagram uygulamasında paylaşımlarınız ile ilgili video ya da resimlerinizi artık paylaşamıyorsanız ya da hiç bir şekilde yorum yapamıyorsanız ilk olarak yapmanız gereken işlemlerden biri internet bağlantısını kontrol etmektedir.

İnstagram Paylaşım Yapmıyor

Resim yada video yüklemesi sağladığınızda yüklenemedi hatası alıyorsanız bu durumda yapılacak olan ilk işlem mobil ya da wi-fi bağlantınızı kontrol etmek olacaktır. Şayet bağlantınızı kontrol ettiyseniz bu durumda cep telefonuyla alakalı sorun yaşıyor olabilirsiniz. Cihazın verilerini temizleyerek gereksiz çerezleri silmeniz gerekecektir.

iPhone için;

  • İlk olarak cihazımızın Ayarlar> Genel > iPhone Saklama Alanı >İnstagram> İnstagram Hesabını Kaldır/Sil alanına tıklayıp uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştiriyoruz.

Android için;

  • Android cihaz kullanıcıları ise sırasıyla Ayarlar > Uygulamalar > İnstagram > Verileri Temizle bölümüne tıklayıp ayarlarımızın tamamlanmasını gerçekleştiriyoruz. Böylelikle sorun yaşanmadan kullanımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ayarlarını denedikten sonra paylaşım yapmayı deneyin sorun giderilecektir.

İnstagram Yorum Yapmıyor

İnstagram hesabında 1 dakika içerisinde 10 a yakın bir yorumdan daha fazla yorum yaparsanız bu durumda instagram tarafından kısıtlama gelecektir. Bu kısıtlama ortalama 24  saat ile 48 saat sonrasında kalkacağından ötürü beklemeniz gerekmektedir.

Tekrarında engel yerseniz yorum yapmanıza izin verilme süresi bi bu kadar daha uzayacağından ötürü günlük ya da dakika başına yapacağınız yorumlar oldukça önem arz ediyor. Haliyle sürekli yorum yapmamaya çalışırsanız herhangi bir engel alma gibi durum söz konusu olmayacaktır.

instagram Paylaşım Yorum Yapamıyorum, instagram paylaşım yapmıyor, instagram paylaşım engeli, instagram yorum engeli, yorum yapamıyorum, paylaşım yapamıyorum, instgram yorum yapmıyor instagram Paylaşım Yorum Yapamıyorum, instagram paylaşım yapmıyor, instagram paylaşım engeli, instagram yorum engeli, yorum yapamıyorum, paylaşım yapamıyorum, instgram yorum yapmıyor instagram Paylaşım Yorum Yapamıyorum, instagram paylaşım yapmıyor, instagram paylaşım engeli, instagram yorum engeli, yorum yapamıyorum, paylaşım yapamıyorum, instgram yorum yapmıyor instagram Paylaşım Yorum Yapamıyorum, instagram paylaşım yapmıyor, instagram paylaşım engeli, instagram yorum engeli, yorum yapamıyorum, paylaşım yapamıyorum, instgram yorum yapmıyor

İnstagram platformunda yaptığınız paylaşım ve yorumlarla ilgili karşılaştığınız sorunları ele aldık farklı problemleri yorum alanında bizlere bildirmeniz haliden konuları kapsamlı ele alacağız.

4 YORUMLAR

  1. Vallahi 8 marttan beride bendede durum aynı hikayeye hiç bir şey ekleyemiyorum paylaşım desen 10 gün içinde 1 tane oldu onuda nasıl oldu ben bile anlamadim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz