instagram önerilenler gitmiyor kaybolmuyor. İnstagram hesabında arama geçmişi silinmesine rağmen önerilenler gitmiyorsa çözümü sizlere aktaracağız.

Akıllı telefonlarımıza indirmiş olduğumuz uygulamaların sayıları gün geçtikçe artmaktadır. Fakat bu uygulamalar içerisinde sabit bir şekilde giriş sağladığımız platformlar mevcuttur. İnstagram uygulaması da bu platformlardan bir tanesidir. Uygulama içerisinde arkadaşlarımızı ekledikten sonra zaman içerisinde öneriler ya da önerilen kişiler karşımıza gelmektedir. Tabi bunun yanı sıra uygulama da arama alanına gelerek arattığımız kişi sayısı da fazladır. Arama geçmişinin uygulama içerisinde daha öncesinde nasıl silineceğini sizlerle paylaşmıştık. Ancak arama geçmişinin silinmesine rağmen kullanıcılar arama alanına tıkladığında sıklıkla ziyaret ettiklerin sayfaların hala daha karşılarına geldiğini dile getirmektedir. Önerilenler adı altında gelen bu kişilerin bu alandan nasıl kaldırılacağı ise merak konusudur. Yani sıklıkla ziyaret ettiğiniz kişi sayfalarının bu şekilde görünmesi ister istemez sizde kısa süreliğine de olsa panik havası uyandırmıştır. Sıkıntıya girmemesi için yapmanız gerekenleri birlikte inceleyip sorununuzun giderilmesini gerçekleştireceğiz.

instagram önerilenler gitmiyor kaybolmuyor

İnstagram önerilenler silinmiyor, instagram arama alanında önerilen kişiler nasıl silinir, instagram önerilenleri silemiyorum, instagram önerilen kişileri silmenin bir yöntemi var mı, instagram önerilenler gelmesin, instagram önerilenler görünmesin istiyorum. İnstagram’da hesabı herkese açık ve sık sık girip baktığınız profiller instagramın arama alanında önerilenler olarak karşınıza çıkacaktır. Önerilenler arama geçmişini silince gitmediği için bu da bizleri üzebilmektedir. İşte onunda önüne geçebilmek mümkündür.

instagram önerilenler silinmiyor

Önerilenler alanında gelen olarak bulunan kişiler sürekli hesaplarını takip ettiğiniz ve sayfalarına giriş yaptığınız kişilerdir. Arama geçmişinin silinmesine rağmen böyle bir uyarının gelmesi bizlere sorun çıkartacağı için problemi bir an önce çözüme kavuşturabilmek için aşağıdaki adımları sağlayabilirsiniz.

instagram önerilenler gitmiyor kaybolmuyor, instagram önerilenler kaybolmuyor, instagram önerilenler gelmesin, instagram önerilenler çıkmasın, instagram önerilenler silinmiyor, instagram önerilenleri silme
  • İlk olarak uygulamaya giriş gerçekleştirerek arama alanına geliyoruz.
  • Arama geçmişini sildikten sonra önerilenler yazısının altındaki kişilerin karşılarında ‘’x’’ yani çarpı işareti bulunmaktadır.
  • Onlara tıklayınca buradaki kişilerin gittiğini görebilirsiniz.
  • Önerilenler silindikten sonra tekrar bu alana daha önce az ziyaret ettiğiniz sayfalar gelmektedir. Onları da tek tek sildiğinizde bu şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İnstagram hesabında önerilenler silinmiyor diyen kişilerin hangi aşamaları takip etmesi gerektiğini tek tek anlatmış bulunuyoruz. Bu aşama da hala daha önerilenler gitmiyorsa uygulamayı kaldırıp yüklemesini gerçekleştirerek deneme gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz