Paylaş

instagram öne çıkan görseli değiştirme. Öne çıkarılmış gönderiyi daha sonrasında değiştirmek için nelerin gerekli olduğunu beraber inceleyeceğiz.

Hikayelerin öne çıkarılması açık olan hesaplarda profil ziyaret edenleri de görmeye imkan sunmaktadır. Hikayenin en çok paylaşım sağlandığı uygulamalardan birisi de instagram’dır. Normal paylaşımlardan çok genel olarak hikaye paylaşımlarının ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Bunun dışında instagram hesabında beğenilen hikayeyi öne çıkararak profilde sabit kalmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu yapılan işlem doğrultusunda eğer hesap açıksa hikayeye bakmak isteyenler hikayenize giriş sağlayarak kontrol işlemi gerçekleştirebiliyorlar. Profil gizli olduğunda da 24 saat içerisinde hikayeyi göremeyen kişiler paylaşılan hikayeye sonrasında profili ziyaret ettikleri esnada kontrol edebilmektedirler. Öne çıkarılmış olan bir hikayeyi daha sonra değiştirmek isteyebilirsiniz. Silmek yerine direk yerine yenisi nasıl ekleyeceğinizi ise biz kontrol ettik. Yapılan kontroller doğrultusunda ayarları nasıl yapacağınızı hem görsel hem de yazılı bir şekilde sizlerle paylaşmış bulunuyoruz.

instagram öne çıkan görseli değiştirme

İnstagram öne çıkan görsel nasıl değiştirilir, instagram öne çıkan hikayeyi değiştirme, instagram öne çıkan hikayeyi kaldırma, instagram öne çıkan durumu nasıl değiştirebilirim, instagram öne çıkan hikayenin kapak fotoğrafını değiştirme. Profilde görünebilmesi için öne çıkardığınız görseli değiştirmek adına yapılması gereken aşamaları beraber kontrol edeceğiz.

instagram öne çıkarmayı değiştirme

Normal paylaşımların azaldığı ama hikaye paylaşımlarının çoğaldığı instagram hesabında yapılması gerekenleri zaten biliyorsunuzdur. Ama öne çıkarılan görselin nasıl değiştirileceği konusunda bir fikriniz olmayabilir. Bu aşamada sizlere yardımcı olabilmek için incelemelerimizi tamamlamış bulunuyoruz.

instagram öne çıkan görseli değiştirme, öne çıkarmayı düzenleme, instagram öne çıkarmayı değiştirme, instagram öne çıkan fotoğrafı değiştirme, instagram öne çıkarma ayarları, instagram öne çıkarmayı ayarlama

  • İlk olarak profil alanına giriş yaparak öne çıkarılmış görselin üzerine tıklıyoruz.
  • Açılan sayfanın hemen sağ alt kısımda bulunan (…) noktalı bölüme tıklıyoruz.
  • Gelen ekranda seçenekler olacaktır. Bu seçenekler içerisinde ‘’öne çıkarmayı düzenle’’ alanına giriş yapıyoruz.
  • Kapağı düzenle bölümüne tıkladıktan sonra gelen ekranın hemen solunda galeri seçeneği olacaktır.
  • Buraya tıklayarak öne çıkarılmış görseli değiştirilmesine gidebilirsiniz.
  • Olurda hata alırsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. Yine olmazsa farklı bir telefondan denemenizi gerçekleştirerek sorununuzu giderebilirsiniz.

instagram öne çıkan görseli değiştirme işlemlerini belirttiğimiz şekilde sağlayabilirsiniz. Belirtilen ayarlar içinde takıldığını yerde bize yorum alanından sorunu iletebilirsiniz.

instagram öne çıkan görseli değiştirme, öne çıkarmayı düzenleme, instagram öne çıkarmayı değiştirme, instagram öne çıkan fotoğrafı değiştirme, instagram öne çıkarma ayarları, instagram öne çıkarmayı ayarlama instagram öne çıkan görseli değiştirme, öne çıkarmayı düzenleme, instagram öne çıkarmayı değiştirme, instagram öne çıkan fotoğrafı değiştirme, instagram öne çıkarma ayarları, instagram öne çıkarmayı ayarlamainstagram öne çıkan görseli değiştirme, öne çıkarmayı düzenleme, instagram öne çıkarmayı değiştirme, instagram öne çıkan fotoğrafı değiştirme, instagram öne çıkarma ayarları, instagram öne çıkarmayı ayarlama

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here