Paylaş

instagram önceki telefon numaraları nerede. İnstagram uygulamasında eski numaralarınızı görebilmek için izleyeceğiniz yolu kaleme aldık.

Geçmişe dair tüm bilgilerinizi eminim belli bir zaman sonra unutmaktasınız. Ama instagram öyle bir ilke imzasını attı ki eskiye dair ne varsa bulabilmek mümkündür. Çok önceden kullanım yaptığınız ama daha sonrasında değişime gittiğiniz telefon numarasına dair ulaşabilmek mümkündür. Getirilen bu yenilik sadece numara anlamında değil her türlü eskiye dair bilgileri görebilmeye imkan sunmaktadır. Numara değişikliği sonrasında eminim hesabınızdan da eski numaranızı kaldırıyorsunuzdur. Çünkü artık eskiye dair bir bilginin kendi hesabınızda kalması da size bir avantaj sağlamayacaktır. Hal durum böyle olunca da ister istemez bir değişiklik yapmaktayız. Zaman sonra o telefon numarasına dair bilgiler de ezberinizden çıkmaktadır. Belli bir zaman sonra acaba benim eski numaram neydi ona benzer bir numara alayım derseniz elbette ki o numarayı hatırlamanız gerekecektir. O yüzden numara hatırlanabilmesi için kendinizi yormaya gerek yok. Artık instagramın kendi içerisinde önceki telefon numaranıza erişim kontrolü sağlayabilmek mümkündür.

instagram önceki telefon numaraları nerede

İnstagram eski numaram nerede, instagram eski numaramı bulabilir miyim, instagram önceki numaram nerede, instagram önceki numaramı göremiyorum, instagram eskiye dair numaramı nasıl bulabilirim, instagram önceki numaramı bulma. Uygulama içerisinde yapılan, gönderilen, ya da beğenilen tüm bildirimleri gizlilik ve güvenlik alanı üzerinden görebiliyorsunuz. Eskiye dair telefon numara bilgilerini görebilmek için de aşağıdaki aşamaları takip etmeniz yeterlidir.

instagram eski numaramı bulma

Eski telefon numaranızı instagram üzerinden bulabilmek için öncelikle uygulamaya giriş gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş yaptıktan sonra profile gelip oradan da sağ üst alanda bulunan üç çizgili kısma tıklayıp ayarlar alanına giriş gerçekleştiriyoruz.

instagram önceki telefon numaraları nerede, instagram eski numaram nerede, instagram eski numaramı bulma, instagram önceki telefon numaramı bulamıyorum, instagram eski numaramı göremiyorum, instagram eski numaram bulunabilir mi

Ayarlar bölümüne girdikten sonra da yine gelen ekranda gizlilik ve güvenlik kısmına girip buradan da verilerine eriş butonuna tıklıyoruz. Karşımıza gelecek olan ekranda ‘’Önceki telefon numaraları’’ aldı altında bulunan ‘’Tümünü gör’’ seçeneğine tıklamanız halinde bilgilere erişim gerçekleştirmeniz mümkündür.

Yaptığımız işlemlerle birlikte hem instagram önceki telefon numaraları nerede sorusunun yanıtını bulmuş olacaksınız hem de eskiye gideceksiniz.

Tavsiye olarak hazırladığımız instagram bunu hikayene ekle nedir yazımızı kontrol edebilirsiniz.

instagram önceki telefon numaraları nerede, instagram eski numaram nerede, instagram eski numaramı bulma, instagram önceki telefon numaramı bulamıyorum, instagram eski numaramı göremiyorum, instagram eski numaram bulunabilir mi instagram önceki telefon numaraları nerede, instagram eski numaram nerede, instagram eski numaramı bulma, instagram önceki telefon numaramı bulamıyorum, instagram eski numaramı göremiyorum, instagram eski numaram bulunabilir miinstagram önceki telefon numaraları nerede, instagram eski numaram nerede, instagram eski numaramı bulma, instagram önceki telefon numaramı bulamıyorum, instagram eski numaramı göremiyorum, instagram eski numaram bulunabilir mi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here