Paylaş

instagram önceki mesajlar yüklenemedi. İnstagram hesabımda mesajlar yüklenmiyor ya da gelmiyor ise bu durumda kontrol edilmesi gerekenleri ele alacağız.

Günümüz çağında artık bir çok alanda mesajlaşma içerisine girebiliyoruz. Tüm sosyal medya uygulamalarında Facebook, twitter ve buna bağlı olarak instagram hesabında da mesajlaşma oldukça popüler bir hal almış durumdadır. Sevdiklerimizle, arkadaşlarımızla yada tanımadığımız kişilerle bu alanlar üzerinden yazışma içerisine girmekteyiz. Yeni arkadaşlar edinip onlarla sohbet içerisine giriyoruz. Hatta bazı anlarda sosyal medya alanında tanışmış olduğumuz kişilerle gerçekte görüşerek iletişim kurmaktayız. Dolayısıyla tüm bu bilgileri ele aldığımız mesajlaşmanın tüm sosyal medya hesaplarında yeri oldukça önemlidir. Yaşanan en ufak aksilikler ya da sorunlar can sıkıntımıza neden olacaktır. Son zamanlarda instagram hesaplarında mesaj bölümünde en sık karşılaşılan sorunlardan birisi de ”Önceki mesajlar yüklenemedi” hatasıdır. Karşı karşıya kalınan bu sorun sonrasında bir çok kullanıcı mesajların yüklenmediğini yada mesajların karşısına gelmediğini dile getirmektedir. Bu sorunun ortaya çıkmasına neden olan ve oluşan temel sıkıntıları ise hep beraber kontrol edip çözümü sizlere aktaracağız.

instagram önceki mesajlar yüklenemedi

İnstagram mesajlar gelmiyor, instagram mesajlar yüklenemedi hatası, instagram mesajlarım gözükmüyor, instagram mesaj alanı gelmiyor, instagram mesajlar neden yok, instagram önceki mesajlar yüklenemedi hatası nasıl giderilir, instagram mesaj yüklenmiyorsa ne yapmalıyım. Sorularının arttığı bir dönem içerisinde yapılacak kontroller ve beraberin izlenecek çözüm yollarını yazı içerisinde bulabilmeniz mümkündür.

instagram mesajlar yüklenmiyor

Bir arkadaşınıza, sevdiğinize ya da sohbet edeceğiniz bir tanıdığınıza acil bir mesaj gönderme işlemi sırasında instagram’a giriş yaparak dm alanına geliyorsunuz. Mesaj yazmaya girdiğiniz de daha öncesinde yazdığınız mesajların yüklenemediği yönünde uyarı mesajı aldıysanız bu sizi oldukça tedirgin edecektir.

instagram önceki mesajlar yüklenemedi, önceki mesajlar yüklenemedi, mesajlar yüklenmiyor, instagram mesajlar gözükmüyor, instagram mesajlar yüklenmiyor, instagram mesajlar gelmiyor

Acaba artık mesaj yazamayacak mıyım? Sorusu hemen aklınızı bulandırabilir. ”Önceki mesajlar yüklenemedi” uyarısı alıyorsanız. Bu durumda kontrolünü yapacağınız ilk olarak internet bağlantısıdır. Bağlantının gidip gitmediğini kontrol ederek mobilden bağlıysanız wifiye, wifiden bağlıysanız mobile bağlantı kurarak deneme yapalım. Daha sonra instagram’ı telefondan kaldırarak yeniden kuralım. Son olarak telefonu kapatıp açarak deneme gerçekleştirelim.

Bu işlemler sonrasında hala daha sorun devam ediyor ise yapılması gereken ilk kontrol ise başka bir telefondan kendi hesabınıza kendi telefonunuzdan da başka bir hesaba girerek kontrol etmek olacaktır. Bir de yanınızdaki birinin de aynı sorunu yaşayıp yaşamadığını kontrol edelim. Eğer sunucu kaynaklıysa merak etmeyin çok uzun sürmez düzelecektir.

instagram önceki mesajlar yüklenemedi yönünde oluşan sıkıntıların temelinde yatan nedenleri ve yapılacak çözümleri sizlere sunduk. Varsa aklınıza takılanlar bunları bizimle yorumda muhakkak paylaşınız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here