Paylaş

instagram önceki kullanıcı adını bulma. İnstagram hesabına dahil olduktan sonraki tüm kullanıcı adlarınızı bulmak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Her anlamda ilklerin uygulaması olmayı başaran instagram hesabında artık eski kullanıcı adlarınızı hesap içerisinde bulabiliyorsunuz. Sürekli kendini geliştiren ve yenilikleriyle göz kamaştıran instagramda eskiye dair tüm işlemlerinizi görebiliyorsunuz. Video ve paylaşım merkezi olarak hayatımıza giren daha sonrasında dm alanına da getirdiği yeniliklerle mesaj alanına da öncülük tutan instagram’da artık eski kullanıcı adım neydi acaba sorusu ortadan kalktı. Sadece eski kullanıcı adlarınızı değil tüm eskiye dair bilgileri görebilmeniz mümkündür. Kimlere istek gönderdiğinizi ve buna bağlı askıda kalan işlemlerin tamamını görebiliyorsunuz. Tüm bu bilgilerle alakalı da yazılarımızı hazırlayacak olsak da şuan ki yazımıza konu olan önceki kullanıcı adını bulma detaylarını sizinle paylaşacağız. Eğer bir başkası tarafından isminiz alınmamışsa tekrar aynı kullanıcı adını kullanabilmeniz mümkündür. Hiç zorluk çekmeden bir sonraki kullanıcı adınızı düşünmeden artık bu işlemleri sağlayabilirsiniz. Eğer siz de hazırsanız işlemlerin nasıl olduğunu birlikte incelemesini sağlayalım.

instagram önceki kullanıcı adını bulma

instagram eski kullanıcı adımı nasıl bulabilirim, instagram kullanıcı adını bulma, intagram kullanıcı adlarım nerede, intagram eski kullanıcı adlarım nerede, instagram eski kullanıcı adımı bulabilir miyim, instagram kullanıcı adı bilgilerimi görmek istiyorum, instagram kullanıcı adlarını nasıl görebilirim. İnstagram hesabına getirilen güncelleme sonrasında hesap alanına eklenen bilgiler de artık tüm detayları bulabilirsiniz. Bu detayların incelemesini ise beraber yaparak sorunları ortadan kaldıracağız.

instagram eski kullanıcı adını bulma

Eskiye dair kullanmış olduğunuz kullanıcı adlarını görebilmek için uygulamanın içerisine giriş gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş yaptıktan sonra profil alanına gelelim. Profil bölümünde de sağ üst alanda bulunan üç çizgili butona tıklıyoruz.

instagram önceki kullanıcı adını bulma, instagram önceki kullanıcı adım neydi, instagram kullanıcı adını bulma, instagram eski kullanıcı adını bulma, instagram eski kullanıcı adım nerede, instagram eski kullanıcı adını göremiyorum

  • Ardından sayfanın hemen altında ‘’Ayarlar’’ yazısını göreceksiniz.
  • Buraya tıkladıktan sonra gelen ekrandan ‘’Gizlilik ve güvenlik’’ alanına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Gizlilik ve güvenlik bölümünün içerisinde ‘’Profil bilgileri’’ seçeneğinin hemen altında ‘’Önceki kullanıcı adları’’ yazısına tıklıyoruz.
  • Eğer daha önce bir çok kez kullanıcı bilgilerini değiştirdiyseniz girdiğiniz alanda eskiye dair tüm detayların geldiğini görebilirsiniz.
  • Aşamalar bu yapılan işlemlerle birlikte bitmiş bulunmaktadır.

instagram önceki kullanıcı adını bulma ayarlarını bahsedilen şekilde yaptıktan sonra hiçbir problem yaşamadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Takıldığınız bir yer olursa yoruma bunu dile getirebilirsiniz. İsterseniz sizin için hazırladığımız instagram hikayemde gif gözükmüyor çıkmıyor yazımızı inceleyebilirsiniz.

instagram önceki kullanıcı adını bulma, instagram önceki kullanıcı adım neydi, instagram kullanıcı adını bulma, instagram eski kullanıcı adını bulma, instagram eski kullanıcı adım nerede, instagram eski kullanıcı adını göremiyoruminstagram önceki kullanıcı adını bulma, instagram önceki kullanıcı adım neydi, instagram kullanıcı adını bulma, instagram eski kullanıcı adını bulma, instagram eski kullanıcı adım nerede, instagram eski kullanıcı adını göremiyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here