instagram önceki biyografi metinlerini bulma. İnstagram biyografi alanına yazılan eski yazıları görebilmek için izleyeceğiniz yolu bahsedeceğiz.

Sürekli bir yenilik içerisinde olan instagram getirdiği özelliklerle göz kamaştırmaktadır. Önceleri sadece video ve resim paylaşmak için girilen uygulamada artık çoğu kullanıcı mesajlaşma üzerine de gezinti sağlamaktadır. İçerisinde barındırdığı özelliklerle de kullanıcıları kendine bağımlı bırakmayı başarmış olan uygulama da eskiye dair tüm bilgileri görebilmek mümkün hale geldi. Yani uygulama içerisinde kime ne takip isteği gönderdiyseniz, eskiden hangi kullanıcı adını kullanıyorsanız artık bunların tamamını görebiliyorsunuz. Bunun yanında biyografi alanına yazmış olduğunuz eski yazılarınızı da görebilmek mümkündür. Kendiniz hakkında profil alanına kısaca özet yazdığınız yazıları kaldırdıktan sonra acaba ne yazmıştım diye unuttuğunuz anlar olmuştur. İşte instagram bunu sizin yerinize hatırlayarak ne yazdığınızı sizin de görmenizi sağlamaktadır. Nereden görebileceğinize dair bütün detayları da yazı içerisinde bulabilirsiniz.

instagram önceki biyografi metinlerini bulma

İnstagram eski biyografi yazılarını görme, instagram eski biyografi yazılarım nerede, instagram eski biyografi yazılarımı bulamıyorum, instagram eski biyografi yazılarımı bulabilir miyim, instagram eski biyografi yazılarımı görmek istiyorum. İnstagram hesabınız içerisinde profil alanına yazdığınız biyografi metinlerinin tamamına erişim sağlayabilmek mümkündür. Her geçen gün kendini biraz daha geliştiren uygulama da ilerleyen zamanlarda ne gibi yenilikler geleceği ise şimdiden merak konusudur.

instagram eski biyografi yazılarını görme

İnstagram hesabınız gizli hesapta ise hakkınızda bilgi sahibi olmasını isteyenler için kısa bir biyografi yazısı yazarak profilde görünmesini sağlayabiliyorsunuz. Ama bu biyografi yazılarını daha sonrasında kaldırıp farklı bilgiler de yazdığımız olmuştur. İnstagrama yeni gelen güncellemeyle zamana yolculuk başladı diyebiliriz.

instagram önceki biyografi metinlerini bulma, instagram biyografi yazılarını görme, instagram biyografi yazılarını bulamıyorum, instagram eski biyografi yazıları, instagram eski biyografi yazılarım nerede, instagram önceki biyografi metinlerim

  • İnstagram hesabına giriş yaptıktan sonra profil alanına gelip sağ üst alandaki üç çizgili butona tıklıyoruz.
  • Sonrasında alt tarafta bulunan ‘’Ayarlar’’ içerisine giriş yaptıktan sonra ‘’Giriş ve güvenlik’’ bölümüne erişimimizi gerçekleştiriyoruz.
  • Bu alana giriş yaptıktan sonra da gelen ekranda ‘’Verilerine eriş’’ bölümüne giriyoruz.
  • Orada da ‘’Önceki biyografi metinleri’’ adı altında bir seçenek göreceksiniz.
  • Buraya giriş yaptıktan sonra eskiye dair ne yazılmışsa hepsini bulup yine yazmak isterseniz işlemleri sağlayabilirsiniz.

Hesabınızda eskiye dair biyografi metinlerini belirttiğimiz şekilde bulabilmek mümkündür. Verilerine eriş alanında diğer istemiş olduğunuz tüm detaylara ulaşabilmekte aynı zamanda mümkün.

instagram önceki biyografi metinlerini bulma, instagram biyografi yazılarını görme, instagram biyografi yazılarını bulamıyorum, instagram eski biyografi yazıları, instagram eski biyografi yazılarım nerede, instagram önceki biyografi metinlerim instagram önceki biyografi metinlerini bulma, instagram biyografi yazılarını görme, instagram biyografi yazılarını bulamıyorum, instagram eski biyografi yazıları, instagram eski biyografi yazılarım nerede, instagram önceki biyografi metinleriminstagram önceki biyografi metinlerini bulma, instagram biyografi yazılarını görme, instagram biyografi yazılarını bulamıyorum, instagram eski biyografi yazıları, instagram eski biyografi yazılarım nerede, instagram önceki biyografi metinlerim

Önceki İçerikiPhone apple store uygulama güncellemeleri kapatma
Sonraki İçerikiphone uygulamalar kendi kendine siliniyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here