Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram öküz yılı nedir ve kullanımı konusunda bilgi almak istiyorsanız var olan bilgileri aktaracağız.

İnstagram dünya genelinde en çok giriş sağlanan sosyal medya uygulaması olmaya devam ederken hikaye özelliğinin de en çok kullanımı sağlanan platformları arasında gelmektedir. Son günlerde bir çok kişinin instagram uygulamasında instagram öküz yılı nedir ve kullanımı konusunda araştırma sağladığını tespit etmiş bulunuyoruz.

  • Arkadaşlarınızın paylaşım sağlamış olduğu hikayelerin altında öküz yılı yazması sizin hemen dikkatinizi üzerinize çekecektir.
  • Normalde bu dikkatin üzerine çekilme nedeni tamamen kişilerin hikayelerin de ki efektle alakalı bir durumdur.
  • Öküz yılının çıkması için instagram ana temasına getirilen bir yeniliğin kullanılmasıyla alakalıdır.

instagram öküz yılı nedir ve kullanımı

instagram öküz yılı nedir ve kullanımı

instagram öküz yılı nedir sorusunun yanıtını şöyle özetleyebiliriz. Bir özellik olarak görünen ilgili ayarın kullanımı hikaye alanına özgü olduğunu söyleyebiliriz. Siz hikaye alanına öküz simgesini ya da 2021 simgesini eklediğiniz taktir de hikayeniz aynı görsel içerisine görünürken arkadaşlarınız da ise öküz yılı olarak görünmektedir.

  • Özellikten yararlanabilmesi için öncelikle hikaye alanına gelin.
  • Ve eklemek istediğiniz fotoğraf veya videoyu yükleyin. Daha sonrasında ise paylaş demeden önce üst tarafta gülen surat işaretini göreceksiniz.
  • Onun üzerine tıklamanız durumunda gelen sayfada 2021 ve öküz resimlerinin eklenmesi ile beraber paylaşımınızı sağlayın.
  • Paylaşım işlemlerinizle birlikte arkadaşlarınıza hikayeniz öküz yılı olarak görünecektir.

Normalde hikayeniz arkadaşlarınızda en sonda çıkıyor olsa bile siz bu özellikten yararlandığınız için sizin hikayenizi görebilmesi adına en önde çıkacağınızı da bilmenizi isteriz. İnstagramın getirdiği bu yenilik şimdiden herkes tarafından beğenilerek kullanılmaya başlandı.

instagram öküz yılı kullanımı için bahsettiğimiz ayarların devreye alınması sizin için yeterli olacaktır. Ayarların haricinde farklı bir problem yaşıyorsanız muhtemelen bağlantılarınız da bir problem olmuş olabilir. İnternet bağlantınızı gözden geçirmeniz ve tekrar deneme sağlamanız gerekmektedir.

Bazen sunucu tabanlı durumlardan ötürü sorunlarda oluşabilmektedir. Böyle durumlarda ise beklemek en doğrusudur. Çünkü sizin yapabileceğiniz herhangi bir işlem bulunmamaktadır.

Ancak sunucu değil, internet tabanlı değil ise uygulama şifre bilgilerinizi biliyorsanız uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleme yaparak deneme sağlayın. Olmaz ise instagram yetkilileriyle iletişime geçmeniz gerekecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz