Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram öküz simgesi çıkmıyor ve gelmiyor diyenler için izlenecek aşamalar hakkında bilgi vereceğiz.

İnstagram hesabınızın hikaye alanına getirilen yeniliklerden yararlanmak her kullanıcı gibi sizin de hakkınızdır. Yeni getirilen öküz simgelerinin sizin hesabınızda çıkmama nedenlerini gözden geçireceğiz. Karşılaştığınız sorunla ilgili instagram öküz simgesi çıkmıyor ve gelmiyor bu şekilde girdiğiniz araştırmalara katkıda bulunacağız.

  • Bir özelliğin hesaba dahil edilmesi ile birlikte kullanımları yapan kullanıcılar tarafından sonrasında fark edilmektedir.
  • Öküz simgesinin hemen fark edilmesi ise paylaşılan içeriklerle alakalıdır.
  • Direk olarak ‘’Öküz yılı’’ olarak görünen hikayeler ister istemez sizin de dikkatinizi çekmiş ve sizde bu özellikten yararlanmak istemiş olabilirsiniz.

instagram öküz simgesi çıkmıyor ve gelmiyor

instagram öküz simgesi çıkmıyor şeklinde bir araştırmaya girmeden önce ilk olarak bu simgenin nerede olduğunu biliyor olmalısınız. Simgenin nerede göründüğünü biliyor ve siz o alana geldiğiniz de karşınıza çıkmıyorsa bu harici bir durumdur.

instagram öküz simgesi çıkmıyor

İlk olarak hikaye alanına giriş gerçekleştirip oradan da var olan hikayenizi eklemenizle birlikte üst tarafta yer alan gülen surat işaretine dokunmalısınız. Oraya tıkladığınızda gelen seçenekler içerisinde iki farklı öküz simgesinin olduğunu görmeniz gerekmektedir. Görünmüyor ise;

  • Uygulamanız güncel olmadığından ötürü buradaki simgeleri göremiyor olabilirsiniz.
  • Şifre bilgilerini biliyorsanız eğer uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleme sağlayıp en güncel hale getirebilirsiniz.
  • Öncesinde kısıtlama aldıysanız bu kısıtlamanın kalkmasını bekleyin.

Herhangi bir kısıtlama almadıysanız ve güncellemeyi sağlamanıza rağmen hala daha ilgili alana geldiğinizde öküz simgesi karşınıza gelmiyor ise bu durumda sağlanacak işlemleri aşağıda sizinle paylaşacağız,

instagram öküz simgesi gelmiyor sorunu için normalde yukarıdaki aşamaları devreye almanız yeterliyken bunları devreye almanıza rağmen sorun yaşıyorsanız saat ve tarih ayarlarınızı doğruluğundan emin olun.

Arka planda çalışan uygulamalar var ise kapatın. Ve yine arka planda indirdiğiniz dosya verileri varsa bunların indirmesini tamamlamasını bekleyin.

Tüm bu verdiğimiz bilgileri yapıyor olmanıza karşın sorun devam ederse eğer sırasıyla ‘’Ayarlar>Yardım>Sorun bildir>Bir şey çalışmıyor’’ diyerek sorunu ilgili instagram yetkililerine bildirmelisiniz. Kontroller onlar tarafından sağlanarak tarafınıza geri dönüş yapılacak ve problemde giderilmiş olacaktır.

instagram öküz simgesi çıkmıyor ve gelmiyor
Önceki İçerikTik tok işleminiz tamamlanamıyor ve satın alma başarısız
Sonraki İçerikWindows 10 Sistem Belirtilen Dosyayı Bulamıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here