Paylaş

instagram official ne demek ne işe yarar nedir ? Tüm bu sormuş olduğunuz soruların yanıtsız kalmaması için makalemizi sizler için hazırlamış bulunuyoruz.

Kısa süre içerisinde dünyanın en çok tercih edilen video ve resim paylaşım platformu olan instagram hesabında offical yazılarının arttığı gözükmektedir. Uygulama içerisinde gezinti sağladığımız süre içerisinde bir çok kişinin adının yanında official yazısının yazdığını görmeniz mümkündür. Bazı kişiler ise kendi kişisel hesapların yanında bu yazıyı ekliyorlar. Neden ekledin diye sorduğumuz da ise bu yazının yazdığı tüm hesaplar da mavi tik olduğunu gören kişiler de isimlerin yanına bu yazıyı yazdıklarında mavi tik’in verildiğini zannetmektedirler. Fakat bu yazının yazan kişiler o ülke de tanınan bir kişilik olduğunu ispatlamak için isim soy isim bilgilerinin hemen yanına bu bilgilendirmeyi ekliyorlar. Kısa süre içerisinde o kişinin sevenler takip ettikleri ve arama motorlarında sağlanmasından ötürü mavi tik alınması gerçekleştirilmektedir. Peki biz yazsak sorun olur mu ? Bu ve benzeri tüm bilgilere sahip olabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

instagram official ne demek ne işe yarar nedir

instagram official ne anlam ifade ediyor, instagram’da isimlerin yanına yazılan official nedir?, instagram official yazılıyor, instagram’da isimlerin yanına official yazılmasındaki amaç ne, instagram official nedir?, official ne anlama geliyor. İnstagram uygulamasında gezinti sağladığımız süre içerisinde bazı kişilerin sağında yazan bu bilgilendirme dikkatimizi çekmiştir. Tabi yazı yazan kişilerdeki mavi tik işareti de önem arz etmektedir. Tümüyle ilgili bilgilendirmelere sahip olacağınız bu yazımız işinizi görecektir.

instagram official ne demek

Official’in türkçe anlamı resmi olarak bilinmektedir. Zaten mavi tik alan kişilerin de resmi hesap olduğunu anlayabilmeniz için sonuna official yazısı eklenmektedir. O kişi kendinin resmi hesabının bu olduğunu belirtmeli ki sevenleri onu daha rahat bulabilsin.

instagram official ne demek ne işe yarar nedir, official nedir, official ne demek, instagram official nedir, instagram official, instagrafm official ne demek

Sizin de belli bir kitleniz var ise siz de bu şekilde official yazısı yazarak sevenlerinizin sizi bulmasını sağlayabilirsiniz. instagram official ne demek ne işe yarar nedir ? Sorularının yanıtını vermiş bulunuyoruz. Aklınıza takılan sorular var ise bunu yorumda belirtmeniz yeterlidir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here