instagram ödemeler gözükmüyor çıkmıyor. İnstagram hesabında ödemeler nerede ya da kayboldu diye strese girmenize gerek yok. Yazımızla birlikte sorun giderilecektir.

Kısa zaman içerisinde herkes tarafından sevilen bir sosyal medya uygulaması haline gelen instagram uygulamasında güncellemeler dur durak bilmemektedir. Getirilen her yenilikle birlikte içerisinde var olan bilgilendirmelerinde yerlerinde değişikliğe gidilmektedir. Uygulamanın popüler olmasından en büyük etkenlerden birisi ise tüm uygulamalarda var olan özellikleri kendi içerisinde barındırmasıdır. Buna son olarak getirmiş olduğu görüntülü konuşma ve IGTV özelliği destekliyor niteliktedir. Tabi bu alanda son dönemlerde takip edin ya da etmeyin karşımıza başka profillerin akışta geldiğini görmekteyiz. Yukarı tarafa bakıldığında ”Sponsorlu” yazmaktadır. Tabi reklamı veren bir alışveriş içerisine giren kullanıcılar hesap hareketlerini instagram alanında var olan ”Ödemeler” kısmında görebilmektedir. Ödemeler kısmına erişim yapılamadığını bilgilerin nerede olduğunu merak etmektedir. İnstagram’ın kendi içerisinde gittiği yenilikler sonrasında ”Ödemeler” alanının nerede olduğuna dair bilgilendirmeyi kapsamlıca sunacağız.

instagram ödemeler gözükmüyor çıkmıyor

İnstagram ödemeler nerede, instagram ödemeler gözükmüyor, instagram ödemeler çıkmıyor, instagram hesabımda ödemeler alanını göremiyorum, instagram ödemeler nereye gitti, instagram ödemelerin olduğu kısım yok, instagram acil bir şekilde ödemeleri kontrol etmem gerekiyor. Yapılan satın alma ya da sponsorlu reklam ile ilgili hesap hareketlerini ya da profilinizi kontrol etmek için ödemeler alanına giriş işlemi sağlanmaktadır. Ancak bu alana erişim sağlanmakta sorunlar meydana geldiği için konu ile ilgili araştırmaları tamamlamış bulunuyoruz.

instagram ödemeler nerede

Sosyal medyanın kısa zaman içerisinde en gözde ağlarından biri haline gelen instagram hesabında ödemeler kısmının nereye gittiğini soran bir çok kullanıcı kitlesi bulunmaktadır. Her geçen gün gelen yenilikler bir çok yerin değişmesine öncülük ederken akıllar da da bu soru işaretlerini bırakmaktadır.

  • Ödemeler alanına erişebilmek için ilk olarak hesabınıza giriş yapıp sonrasında profil alanına geliyorsunuz.
  • Bu alana geldikten sonra sağ üst alanda var olan (…) üç çizgili kısma tıklıyoruz.
  • Beraberin de karşımıza gelecek olan sayfanın alt satırına baktığınızda ”Ayarlar” yazısını göreceksiniz.
  • Ayarlar bölümüne giriş işlemi sonrasında karşımıza seçenekler gelecektir. Gelen seçenekler içerisinde ”Ödemeler” yazısını görüyorsanız sorun kalmamış demektir.
  • Ödemelere girerek kontrolleri sağlayabilirsiniz.
  • Eğer buna rağmen gözükmüyorsa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirdikten sonra telefonumuzu kapatıp açalım.
  • Yapılan işlem aşamaları neticesinde artık sorun giderilmiş olacaktır.

Tüm bu ayar aşamaları sonrasında da gelmez ise bu durumda yapılması gereken instagram yetkililerine sorun bildirisi yapmak olacaktır. instagram ödemeler gözükmüyor çıkmıyor işlemler sırasında aklınıza takılanlar var ise bizimle yorum alanından iletişime geçebilirsiniz.

instagram ödemeler gözükmüyor çıkmıyor, instagram ödemeler gelmiyor, instagram ödemeler nerede, instagram ödemeler kayboldu, instagram ödemeler yok, instagram ödemeler görünmüyor instagram ödemeler gözükmüyor çıkmıyor, instagram ödemeler gelmiyor, instagram ödemeler nerede, instagram ödemeler kayboldu, instagram ödemeler yok, instagram ödemeler görünmüyor instagram ödemeler gözükmüyor çıkmıyor, instagram ödemeler gelmiyor, instagram ödemeler nerede, instagram ödemeler kayboldu, instagram ödemeler yok, instagram ödemeler görünmüyor instagram ödemeler gözükmüyor çıkmıyor, instagram ödemeler gelmiyor, instagram ödemeler nerede, instagram ödemeler kayboldu, instagram ödemeler yok, instagram ödemeler görünmüyor

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz