instagram neden calısmıyor giriş olmuyor sorunu için yapılacak olan işlem ayarlarını yazımızda tek tek sunumunu sağlayacağız. 2018 Yılı itibariyle instagram açılmıyor diyen kullanıcıları için yapacağı işlem ayarlarını haberimizde cevaplayacağız.

İnstagram kullanıcılarının son zamanlarda yaşamış olduğu en büyük sorunlardan biri olan açılmama ve giriş yapılamama sorunu için ilgili araştırmalarımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Dünyaca ünlü resim ve video paylaşım ağı olan instagram uygulamasına girişleriniz ile alakalı sorunların temelinde yer alan problemleri ve buna sebep veren nedenlerin anlatımını yazımızda konu alacağız. Öncelikle internet veri bağlantılarını ve buna bağlı olacak şekilde ön belleğinizin kontrollerini sağlayıp tüm işlemler sonrasında hala daha giriş sağlanamaz ise bunu instagram yetkililerine nasıl bildireceğimizi detaylandıracağız. Tüm bu bahsetmiş olduğumuz işlem ayarlarını aşağıdaki şekilde sağlarsanız sorun olmadan kullanımınızı sağlayabilir ve hesabınıza giriş gerçekleştirebilirsiniz.

instagram neden calısmıyor giriş olmuyor

instagram çalışmıyor, instagram girilmiyor, instagram açılmıyor 2018, istigrama giriş yapamıyorum, istigram açılmıyor, instegrama giremiyorum, istigram giriş sorunu, istigrama giremiyom tarzındaki tüm sorunların çözümü için yapılacak olan işlem ayarlarını aşağıda sizlere paylaşacağız.

İnstagram Çalışmıyor

Öncelikle instagram hesabınıza giriş işlemleri esnasında karşınıza çeşitli sorunlar çıkıyorsa, örneğin; Bilinmeyen bir ağ hatası olduğuna ilişkin bu hatanız ile alakalı olarak öncelikle yapılması gereken işlem veri bağlantısını kontrol etmek olacaktır. Veri bağlantısını kontrol ettiğinde eğer internet ile alakalı sorun yok ise cihazın hafızası ile alakalı olabilir. Uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin.

İnstagram Açılmıyor 2018

İnstagram hesabı açılmadığı taktirde ilk olarak uygulamanızın olduğu ana sayfaya gelelim.

 • Daha sonrasında hesaba kullanıcı adı ve şifrenizi girip giriş yapmayı deneyelim.
 • Karşınıza çeşitli giriş sorunları gelecektir.
 • Gelen sorunları dikkate almadan alt satırda yer alan ”Giriş Yapmak için Yardım Al” ikonuna tıklamanız gerekmektedir.
 • Bu alana giriş işlemi sağladıktan sonra gelecek olan ekran bilgilendirmesinde ”Daha Fazla Yardımamı İhtiyacın Var?” alanına tıklıyoruz.
İnstagram Girilmiyor

Yapılan işlem ayarları sonrasında hesabımıza girilmiyor ile ilgili karşınıza gelecek olan ekran üzerinde,

 • Kaydolurken kullandığın e-posta adresin: bu alana instagram kullanıcı adınızı ya da mail adresinizin girişini gerçekleştirebilirsiniz.
 • İletişim e-posta adresiniz: Bu alana ise İnstagram yetkililerin sizinle iletişime geçebileceği bir mail adresi giriyoruz, yani hemen kontrol edilebilir bir mail adresi olmasına dikkat etmeniz gerekiyor, nedeni ise hizmet ile alakalı işlem adımında sorun yaşanmaması adına hemen size bir kod gönderecektir.
 • Aşağısında sizin fotoğraflarınızın olduğu ya da olmadığı bir hesap mı bölümüne ise sizin kendinize uyarlı bilgilerin girişini gerçekleştiriyoruz.
 • E-posta adresini unuttum,
 • Hesabım başkasının eline geçti
 • Hesabımda e-posta adresini biliyorum ancak bu hesaba giremiyorum
 • Diğer
 • Bu seçeneklerden hangisinde sorun yaşıyorsanız onu seçip işlem sağlıyoruz bunlar içerisinde bize uygun seçenek ”Hesabımda e-posta adresini biliyorum ancak bu hesaba giremiyorum” seçip ilerlemesini sağlıyoruz.
 • İlave detaylar ekle: ”Sayın instagram yetkilileri, yaşamış olduğunuz sorun ile alakalı olarak üzgünüm isteğiniz ile ilgili bir hata oluştu ya da hesabıma giriş yapamıyorum, durum ile ilgili incelemelerin tarafınızdan sağlanarak geri dönüşün ivedil olacak şekilde sağlanmasını rica ediyorum”
 • İşlemleri tamamladıktan sonra ”Destek İste” butonuna tıklıyoruz, bu işlemi gerçekleştirdikten sonra İnstagram tarafınızdan iletişim mail adresinize 3 dakika içerisinde bir kod gönderilecektir.
 • Gelen kodu bir kağıda yazdıktan sonra onun fotoğrafınızı yüzünüz görünecek şekilde çekip fotoğrafta da görünecek şekilde çekip gelen mail üzerinden İnstagram yetkilileri işlemleri tamamladıktan sonra mail adresinize hesabınıza giriş işlemi için yine geri dönüş yapacaktır.
 • Bu işlem sonrasında hesabınıza artık giriş sağlayabilirsiniz.

instagram neden calısmıyor giriş olmuyor sorunu için çözüm adımlarını anlattık. Uygulama içerisinde karşılaşmış olduğunuz farklı sorunlar var ise bunu yorum alanında bildirmeniz yeterlidir. İyi gezintiler dileriz.

instagram neden calısmıyor giriş olmuyor, instagram çalışmıyor, instagram girilmiyor, instagram açılmıyor 2018, istigrama giriş yapamıyorum, istigram açılmıyor, instegrama giremiyorum instagram neden calısmıyor giriş olmuyor, instagram çalışmıyor, instagram girilmiyor, instagram açılmıyor 2018, istigrama giriş yapamıyorum, istigram açılmıyor, instegrama giremiyorum

instagram neden calısmıyor giriş olmuyor, instagram çalışmıyor, instagram girilmiyor, instagram açılmıyor 2018, istigrama giriş yapamıyorum, istigram açılmıyor, instegrama giremiyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz