Paylaş

instagram mesajlar kendiliğinden silindi. İnstagram uygulaması içerisinde mesajlarınız kendiliğinden kaybolduysa bunun nedenlerine birlikte bakacağız.

İnstagram, ilk çıktığı dönemler genel ağırlık fotoğraf ve video paylaşımı üzerineydi. Ki zaten uygulama kendini bu şekilde sevdirmiştir. Ancak kullanıcıların DM adı altında paylaşımları ister istemez dikkatleri üzerine çekti. DM anlamını bilmeyen kişiler bunun ne olduğunu araştırdıklarında aslında mesajlaşma olduğunu anladılar.

instagram mesajlar kendiliğinden silindi

DM yazısının mesaj anlamına geldiğini öğrendikten sonra kişiler mesajlaşmayı daha fazla şekilde kullanmaya başladılar. İnstagram yetkilileri de kısa süre içerisinde mesaj bölümüne yenilikleri dahil etmiş durumdadır. Görüntülü arama, sesli mesaj gönderimi, sesli arama derken bir çok yeni özellik mesaj bölümüne getirildi.

Elbette her alanda olduğu gibi mesaj alanında da belli bir limit bulunmamaktadır. Bu limitin üzerine çıkmanız halinde mesaj alanına da kısıtlama getirilmektedir. Lakin bazı kullanıcılar da mesajlarını silmemelerine rağmen birkaç mesajın kendiliğinden silindiğini belirtmektedir.

Mesajlar kendi kendine silinebilir mi? Ya da bir başkası sizin adınıza mesajları silebilir mi? Bu soruların yanıtını yazımızda sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Beraber gerçekleştireceğimiz işlemlerle birlikte sorunumuzu çözüme kavuşturacağız.

İnstagram mesajlar kayboldu, instagram mesajlar silindi, instagram mesajlar neden silindi, instagram mesajlar kendi kendine silinebilir mi, instagram mesajların kendi kendine niye silindi, instagram silinen mesajları kurtarmanın yolu var mı. Sorularının yanıt bulması adına girdiğimiz araştırmaları sizlere aktaracağız.

instagram mesajlar kayboldu

İnstagram’da biriyle mesajlaşmanız sırasında mesajların silinmesi mümkündür. O kişinin gönderdiği mesajları geri çekmesi durumunda mesajların silinme durumu gerçekleştirecektir. Android bir telefon kullanımı sağlıyorsanız eğer uygulama içindeki verilerin ya da ön belleğin silinmesi durumu da mesajların gitmesine neden olacaktır.

instagram mesajlar kendiliğinden silindi, instagram mesajlar kayboldu, instagram mesajlar silindi, instagram mesajlar kendiliğinden siliniyor, instagram mesajlar kendi kendine silinmesin
  • Bağlantıların anlık gitmesi de mesajların kaybolmasına neden olmaktadır.
  • O yüzden bağlantıları kontrol edip tekrar denemeniz de yarar bulunuyor.
  • Uygulamayı kaldırıp yeniden yüklediğiniz de de var olan mesajlar geri gelmiyorsa sorun bildir alanından instagrama durumu bildirmeniz gerekiyor.
  • Mesajlar biri tarafından silindi ise, instagram sizin mesajlarınızı kendiliğinden silinmeyecektir.
  • Onun dışında karşı taraf tarafından engelleme aldıysanız engel sonrasında da mesajlar kaybolabilmektedir.
TAVSİYE YAZI: instagram yakın arkadaşlar nedir ne işe yarıyor

İnstagram mesaj kısmında karşılaştığınız diğer konuları bizlere yorumdan ileterek giderebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here