Paylaş

instagram mesajı silince bildirim gider mi. Sorusunun yanıt bulabilmesi için ilgili araştırmaları kapsamlı şekilde araştırmasını yapıp sizlere yazımızda sunacağız.

İnstagram uygulaması artık kendini hızla geliştirdiğinden dolayı sosyal medyanın en çok giriş sağlanan uygulamalarından biri haline gelmiştir. Video ve resim paylaşımı bakımından fazla tercih edilmesinin yanı sıra zaman içerisinde mesaj alanı da fazlaca kullanılmıştır. Mesaj bölümünün herkes tarafından sevilerek kullanılması sonrasında bu alan yenilikler de sürekli getirilmiştir. Görüntülü arama, sesli mesaj gönderimi ve gifle birlikte mesajların geri çekilmesine de imkan sağlanmıştır. Tüm bunlar böyleyken uygulamanın içerisinde mesajlaşmamak saçmalık olur. Tabi çoğu kullanıcı alışkanlıklarından vazgeçmediklerinden dolayı yine aynı kullandığı sistemi devam ettirmektedir. Fakat çoğu kullanıcı da şuanda instagram üzerinde görüşme sağlamaktadır. Konuşmalarını instagramın mesaj alanında gerçekleştiren kullanıcılar mesajın silinmesi sonrasında karşı tarafa bildirimin gidip gitmediğini merak ettiğinden dolayı konunun araştırmasını tamamlamış bulunuyoruz.

instagram mesajı silince bildirim gider mi

instagram mesajı silince ne olur, instagram mesaj silme bildirisi karşı tarafa gidiyor mu, instagram mesajı silince karşı taraf bunu biliyor mu, instagram mesajı geri çekince bildirim gidiyor mu, instagram mesajı geri alınca karşı taraf bunu görebiliyor mu. Sorularını eminim günlük yaşamınızda kendi içerinizde sık sık sormuşsunuzdur. Sorunuz askıda kalmasın diye konun araştırmasını detaylı şekilde inceledik.

instagram mesajı geri çekince bildirim gider mi

Öncelikle mesaj karşı taraf tarafından görülmediği taktirde mesajın silinmesi halinde hiçbir şekilde o mesajı göremez. Fakat mesajı karşı taraf görmemiş olsa bile ona instagram tarafından mesaj bildirimi gitmektedir. Yani telefonunuzun ana ekranına mesaj iptaliyle ilgili instagram tarafından bildiri göndermektedir.

instagram mesajı silince bildirim gider mi, instagram mesajı geri alınca ne olur, instagram mesajı geri aldığım görünüyor mu, instagram mesajı geri çektiğim bulunur mu, instagram mesajı geri alınca bildirim gider mi

Fakat o mesaj bildirimi kim tarafından geri çekildi ne yazık ki bu gösterilmemektedir. Yani siz o bildirimin üzerine gelseniz bile o ekrana yönlendirmeyi yapmayacaktır. Bundan dolayı da mesaj bildirimi gitse bile sizin geri çektiğinizi karşı taraf anlamayacaktır.

Eğer mesajı gönderdiniz ve o kişi mesajınızı ana ekranına bakarak gördüyse ve siz daha sonrasında mesajı geri çektiyseniz bu durumda mesajın sizin tarafınızdan çekildiği anlaşılır. Fakat bu instagramın bildirim göndermesinden kaynaklı bir durum değil karşı tarafın hızlı davranmasıyla alakalı bir durumdur.

 instagram mesajı silince bildirim gider mi cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Normalde bildirim gitmekte ama o mesajı kim sildi bu gitmiyor. Haliyle de mesajı geri almanız askıda kalıyor diyebiliriz. Fakat görme ihtimalinin de her zaman var olacağını belirtebiliriz.

TAVSİYE YAZI: instagram hikaye ekran resmi alınca bildirim gitmesin

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here