Paylaş

instagram mesajı geri çekemiyorum alamıyorum. İnstagram hesabında gönderilen bir mesajın tekrarında iptal etmek mümkündür. Detaylar ise yazımızda.

Tartışmasız olarak kısa süre içerisinde dünyanın en çok giriş yapılan sosyal medya uygulaması instagram uygulamasında yaşanan sorunları ele almaktayız. Fotoğraf ve videoların paylaşılarak bir anda herkesin ilgisini çeken uygulama da artık mesajlaşma da ciddi anlamda yüksektir. Bu yüzden mesaj alanına eklenen özellikler bir hayli fazla ilerlemektedir. Görüntülü konuşmanın gelişiyle birlikte kullanıcılar hesaplarında konuşma sağladıkları kişilerle aynı zamanda görüntülü arama sağlayabiliyorlar. Tabii bununla sınırlı kalmayarak gönderilen bir mesajın iptali de anında ilerlemektedir. Yani bir mesajı yanlışlıkla gönderdiğiniz de hemen geri çekme işlemlerini sağlamanız yeterli olmaktadır. Bunun nasıl yapıldığı ise bundan bir önceki yazı içeriğimiz de sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Fakat geri çekme işlemini yapmak isteyen bir çok kullanıcı mesajların geri çekilmediğini hala daha DM kısmında görüldüğünü dile getirmektedir. Bunun nedeni konusunda çok fazla soru geldiği için bu problemi de hazırladığımız yazımızda sizlere sunuyor olacağız.

instagram mesajı geri çekemiyorum alamıyorum

İnstagram dm geri çekemiyorum, instagram dm geri alamıyorum, instagram dm geri alma, instagram dm çekme, instagram dm iptali, instagram mesaj gönderimini iptal etmek istiyorum, instagram gönderdiğim mesajı karşı taraf okumasın, instagram gönderilen mesajı geri almak istiyorum, instagram gönderilen mesajı geri çekmek için ne yapmalıyım? İnstagram mesaj geri çekilmiyor ya da alınmıyor diye sıkıntı yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Beraber yapacağımız işlem aşamaları sonrasında çözüm ardından gelecek ve sizler de mesajınızı artık geri alabileceksiniz.

instagram mesaj geri çekilmiyor

Mesajlaşma işlemlerini instagram hesabından yapan birisiyseniz eğer bu durumda mesajın nasıl geri çekileceğini biliyorsunuzdur. Fakat bizler hem instagram’a yeni katılan kullanıcılar için hemde bu işlemi bilinmesine rağmen geri çekilmeyen mesajların ne ile alakalı olduğunu konu alacağız.

instagram mesajı geri çekemiyorum alamıyorum, instagram mesajı geri çekme, instagram mesajı geri alma, instagram dm geri alamıyorum, instagram mesaj geri çekilmiyor, instagram mesaj geri alınmıyor

Öncelikle instagram hesabımıza girerek mesaj kısmına erişim işlemi sağlıyoruz. Normal bir şekilde mesajlaşmış olduğunuz bir arkadaşınız gönderilen mesaj iptali için ilk olarak mesajın üzerine geliyorsunuz.

Gönderilen mesajın üzerine geldiğinizde ”Gönderimi iptal et” yazısı göreceksiniz. Bu yazıya tıklamanız durumunda artık gönderilen mesaj geri çekilmiş olacaktır. Bazı kullanıcılar bu alana uzunca basmalarına rağmen böyle bir yazının gelmediğini belirtiyorlar. Bu durumda uygulamadan çıkış yapıp tekrar giriş sağlayarak sakin bir şekilde basılı tutalım. Parmağımızın mesajın üzerine geldiğinden tam olarak emin olalım.

Bunun dışında internet bağlantınız da da sorun olmuş olabilir. Bağlantıyı kontrol ettiğinizde sorun yok ise uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini sağladıktan sonra telefonu bir kere kapatıp açın problem giderilmiş olacaktır.

instagram mesajı geri çekemiyorum alamıyorum, instagram mesajı geri çekme, instagram mesajı geri alma, instagram dm geri alamıyorum, instagram mesaj geri çekilmiyor, instagram mesaj geri alınmıyor

Belirtmiş olduğumuz işlem aşamaları sonrasında instagram mesajı geri çekemiyorum alamıyorum sorunumuz giderilmiş ve problemimiz ortadan kalkmış olacaktır. Eklemek istediğiniz ya da farklı bir sorun varsa yorum alanından bizimle paylaşabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here