Paylaş

instagram mesajda video gönderme gitmiyor. İnstagram dm alanından canlı ve galeriden video gönderebilmek adına yaptığımız incelemeleri sizlere sunacağız.

Genellikle hoşumuza giden bir anı fotoğraf ile videoya alırız. O bizim için bir anı ya da ileri de izleyip güleceğimiz bir durum olmaktadır. Ya da anlık olarak televizyonda gördüğümüz bir kareyi veya da bir bağlantıyı videoya çekmekteyiz. Videoya çektiğimiz bu işlemleri sosyal medya hesaplarında da paylaşımlarını sağlamaktayız. İnstagram, twitter ve facebook hesapları dışında whatsapp uygulamasın da da video alışverişi sağlanmaktadır. İnstagram ise tamamen video ve resim paylaşımı üzerine kurulan sosyal medya uygulamasıdır. Haliyle en çok resim ve video paylaşımı yapılan platformların başında gelmektedir. Hikaye alanının en çok kullanıldığı uygulama da instagramdır. Dolayısıyla instagram kullanıcıları mesaj alanlarında da bir birleri ile video alışverişinde bulunabiliyorlar. İnstagram’a yeni üye olan kişilerin mesaj kısmında videoları nasıl göndereceğini ve video aksamında oluşan gitmeme sorunlarını kapsamlı bir şekilde sizlere aktarmaya çalışacağız.

instagram mesajda video gönderme gitmiyor

İnstagram dm de video nasıl gönderilir, instagram dm de video gitmiyor, instagram dm de canlı video gönderme, instagram mesajda video gitmiyor, instagram gönderdiğim video karşı tarafa ulaşmıyor, instagram gönderilen video neden gitmez?, instagram mesajda video gönderme, instagram mesajda video nasıl gönderilir? Soruların tamamının konu alındığı yazımızda tüm bilgileri bulabileceksiniz. Bu saye de sizler de arkadaşlarınız, akrabalarınız ya da takipçiler ile video alışverişin de bulunabileceksiniz.

instagram dm den video gitmiyor

Sosyal medya uygulamaları içerisinde kısa sürede en hızlı bir şekilde gelişen instagram hesaplarında mesaj kısmında video nasıl gönderilir adım adım anlatacağız. Gönderilen bir mesajın karşı tarafa ulaşımıyla ilgili oluşan sıkıntının da önüne geçerek videoların daha rahat bir şekilde gitmesine imkan sağlayacağız.

instagram mesajda video gönderme gitmiyor, instagram mesajda video gitmiyor, instagram dm den video gitmiyor, instagram dm den video gönderme, instagram mesajda video atma, instagram mesajda canlı video gönderme

İnstagram uygulamasında konuşmuş olduğunuz birine mesaj olarak video gönderebilmek için hesabınıza giriş yapıp dm alanına geliyoruz. Buraya geldiğinizde eğer galeriden video göndermek istiyorsanız videonun galeri de hazır bekliyor olması gereklidir. Video süresi 15 saniyedir. Gönderimi sağlayacağınız videoyu çanta şeklindeki ikona basarak ya da sol taraftaki kamera ikonuna basarak gelen ekranda yuvarlak bölüme uzunca basarsanız video devreye girecektir. 15 Sn video tamamlandığında gönderim yapılacaktır.

Video karşı tarafa gitmesi biraz zaman alsa da 1-2 dk içerisinde kendisine ulaşmış olması gereklidir. Ancak aradan belli bir zaman geçmesine rağmen video gitmiyorsa ya sizin internetniz de sorun var ya da sunucu kaynaklıdır. Biraz bekledikten sonra video kendiliğinden gidecektir. Bunun dışında uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek deneme sağlayabilirsiniz.

Varsa bu aşama da instagram mesajda video gönderme gitmiyor sorunu ile ilgili bir sorunuz bunu yorumda belirtebilirsiniz.

instagram mesajda video gönderme gitmiyor, instagram mesajda video gitmiyor, instagram dm den video gitmiyor, instagram dm den video gönderme, instagram mesajda video atma, instagram mesajda canlı video göndermeinstagram mesajda video gönderme gitmiyor, instagram mesajda video gitmiyor, instagram dm den video gitmiyor, instagram dm den video gönderme, instagram mesajda video atma, instagram mesajda canlı video gönderme

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here