Paylaş

instagram mesajda resimler kayboluyor. İnstagram mesaj alanında gönderilen resimler bir kere baktıktan sonra kaybolmasının nedenine bakacağız.

İnstagram video ve resim paylaşım merkezi olarak bilinse de dm yani mesaj alanı oldukça fazla kullanılan uygulamalardan birisidir. Mesaj alanının fazla kullanılması sonrasında görüntülü konuşma, sesli mesaj gönderme ve bir çok yenilik bu alana getirilmiştir. Böylelikle aktif süresinin uzatılması hedef alınmış olup işlemler bu doğrultuda ilerleme sağlamıştır. Dm alanında kullanıcılar birbirlerine resim gönderimi yapabilmektedir. Ama ilk tanışma sırasında resmi normal olarak gönderim eminim yapmıyorsunuzdur. Resmi karşı tarafın bir kez görüntüleyecek şekilde gönderimi yapabilmek mümkündür. Karşı taraf resmi gördükten sonra artık o resme ulaşması gibi bir durum olmuyor. Bu siz de olabilirsiniz. Yani siz de gönderim yapmak istediğiniz bir resmin başkası tarafından sadece bir kez görüntülemesini sağlayabilirsiniz. Ayarın nereden yapıldığını ve gelen mesajın hangi sebepten ötürü kaybolduğuna ilişkin dm alanında ki işlemden bahsedeceğiz.

instagram mesajda resimler kayboluyor

İnstagram mesajda resimler gidiyor, instagram dm alanında resme baktıktan sonra resim kayboluyor, instagram dm de resimler kayboluyor, instagram mesaj bölümünde resim neden kayboluyor, instagram resim kaybolmasının nedeni nedir. İnstagram uygulaması içerisinde birisiyle görüşme içerisindeyken karşı tarafın dm alanında bize göndermiş olduğu resmi bir kez gördükten sonra kaybolmasına neden olan etkenleri birlikte inceleyeceğiz.

instagram dm de resimler kayboluyor

Yapacağımız incelemelerle birlikte sizler de artık birine mesajda anlık resim gönderimi sağlarken bu özellikle birlikte gönderim yapacaksınız. Resmin tek seferlik görülmesi gizemini daha da artıran bir durum olmaktadır.

İnstagram mesajda resimler kayboluyor, instagram dm de resim kayboluyor, instagram mesajda foto kayboluyor, instagram resimler kayboluyor, instagram resim neden kayboluyor, instagram dm de resim gidiyor

  • İnstagram mesaj alanında gelen fotoğrafların neden kaybolduğunu ise şöyle özetleyebiliriz.
  • İlk olarak hesaba giriş yaparak dm alanına geliyoruz.
  • Sohbet edeceğiniz kişinin üzerine gelip mesaj bölümüne erişim sağlıyoruz.
  • Mesaj kısmına girdikten sonra sol tarafta kamera ikonu göreceksiniz. Oraya tıkladığınızda resmi çekip göndermeden önce aşağıda seçenekler bulunuyoruz.
  • Tekrar oynatmaya izin ver ya da bir kez görüntüle şeklinde seçenekler göreceksiniz.
  • Bu alanı tekrar oynatmaya izin ver olarak seçmeniz halinde sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
  • Muhtemelen resmi size gönderen kişi bir kez görüntüle işaretleyip o şekilde gönderildiği için resme bir kez baktıktan sonra tekrar açılmamaktadır.

İnstagram mesajda resimler kayboluyor sorununa ilişkin nedenleri sizlerle paylaştık olurda takıldığınız bir yer olursa bize yorumdan durumu iletebilirsiniz. Onun haricinde isterseniz sizin için hazırlamış olduğumuz instagram bağlı hesaplardan çıkamıyorum konumuzu inceleyebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here