Paylaş

instagram mesaj istekler kısmı açılmıyor. İnstagram hesabında gelen mesaj istekleri alanına sürekli dönüyor açılma olmuyorsa çözüm haberimizde.

İnstagram hesabında bizi takip etmeyen birinin tarafımıza gönderim sağladığı bir mesaj dm alanında istekler kısmına düşmektedir. Ki zaten bu işlemin aynısı Facebook messenger içinde geçerliliğini korumaktadır. İnstagram ilk olarak video ve paylaşım platformu olarak hayatımıza girmiş olsa da mesaj bölümüne getirdiği yeniliklerle beraber bu alanın daha fazla kullanmasına imkan sağlamıştır. Ancak geçtiğimiz dönemlerde istek bölümünde mesaj görünüyor olmasına rağmen bu alana girmek isteyen kitlenin belirtilen kısmın sürekli döndüğünü dile getirmektedir. Var olan isteklerin kimler tarafından gönderildiğini tespit edememekteyiz. İstekler alanının sürekli dönmesinden kaynaklı açılmama sorunun önüne geçebilmek için de bizde kontrollerimizi sağladık. Benzer durum ile karşı karşıya kaldığımızdan dolayı deneme yanılma yönteminin sonuç vermesinden ötürü sizlere de bu çözümün bilgilerini kapsamlı şekilde anlatacağız.

instagram mesaj istekler kısmı açılmıyor

İnstagram mesaj istekleri açılmıyor, instagram mesaj istek kısmı dönüyor, instagram mesaj istekleri dönüyor, instagram mesaj istekleri çalışmıyor, instagram mesaj var ama girdiğimde o kısım dönüyor, instagram istekler bölümü sürekli dönüyor. İnstagram üzerinde takip etmediğimiz kişilerin bizlere göndermiş oldukları mesaj dm alanına girdikten sonra istekler bölümüne düşmektedir. İstekler kısmında siz mesajı geri çekmediğiniz sürece bekler ve ne zaman cevap vermek isterseniz izin ver demeniz yeterlidir. Ama bu alan açılmadığında eminim sizlerde gelen içeriğin detaylarına ulaşmak için tüm çabanızı göstereceksiniz.

instagram mesaj istekler dönüyor

Mesaj istekler alanı instagram uygulamasında açılmadığı taktirde ilk önce bağlantıyı gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Yani o an bağlantı gitmiş ya da çekim gücü zayıflamış olabilir. Mobilden bağlanıyorsanız eğer wifiye bağlantı kurarak deneme sağlayalım. Wifiden bağlantı kuruyorsanız da mobile bağlanarak denemelerinizin gerçekleştirmesini bitirebilirsiniz.

instagram mesaj istekler kısmı açılmıyor, instagram dm istekler açılmıyor, instagram mesaj istekler dönüyor, instagram istekler dönüyor, instagram mesaj istekler çalışmıyor, instagram dm sürekli dönüyor

Deneme sonrasında arka planda çalışan uygulama varsa bunların kapatabilirsiniz. Uygulamadan çıkış yaparak tekrar girişimizi gerçekleştirelim. Ardından sorun devam ederse uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.

  • Telefonu kapatıp açarak yeniden giriş yapmayı deneyip başka bir cihazda sorun olup olmadığını kontrol edin.
  • Bazen sunucu kaynaklıda hatalar ile karşılaşılabilmektedir. Sunucu kaynaklı arızalarda da bekleme sonrasında sorun kendiliğinden giderilmektedir.

Anlatımımızı gerçekleştirdiğimiz instagram mesaj istekleri açılmama sorununa ilişkin çözümü sunduk. Sorun devam ederse bize yorumdan iletebilirsiniz.

7 YORUMLAR

  1. merhaba arkadaşlar bir konuda yardıma ihtiyacım var ;
    Instagram sayfamızda 29 temmuzdan itibaren mesajlar kısmında eskiye dönük mesajları çekmesinde sıkıntı yaşıyorduk ama azda olsa geliyordu 3 ağustosa kadar devam etti ve 3 ağustosta tamamen mesajlar kısmı kayboldu yani mesajları listelememeye başladı.sadece yükleniyor iconu var dönüyor sürekli ve sonra boş bir mesaj bölümü geliyor karşımıza. 3 ağutostan bu yana aynı sorun devam ediyor kaç sosyal medya işindeyim diyenle görüşsekte bir sonuç çıkmadı bu konuda sizlerden yardım bekliyorum.

  2. Mesela mesaj bildirimi görünüyor ama mesaja dair hiçbişey yok bu mesaj bildirimi de sadece hani hesap değiştirme kısmında hesabımın altında 1 mesaj bildirimi olarak görünüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here