Paylaş

instagram mesaj gönderiliyor diyor. İnstagram uygulamasında mesaj gönderilmiyor askıda kalıyor ise bu durum ile ilgili araştırmalarımızı sizler için yapmış bulunuyoruz.

Gün geçtikçe kullanıcı kitlesini artıran ve kısa zaman da inanılmaz bir ivme yakalayan instagram uygulamasında mesajlaşma da önem kazanmaktadır. Getirilen görüntülü konuşma özelliği ile birlikte artık kullanıcılar bir çok mesajlaşmayı bu alanda yapmaktadır. İnstagram ilk olarak video ve resim paylaşım uygulaması olarak sevilmesine rağmen bu alanda mesajlaşma da önem kazanmaya başladı. Bu önem kısa zaman sonra fark edilmesi üzerine mesaj alanında önemli yenilikler getirmeye başlamıştır. Bunlardan en çok sevilenlerinden birisi de görüntülü konuşma özelliği olmuştur. İnstagram hesabı içerisinde mesajlaşma bu kadar önem kazanılmasına rağmen gönderim aşamasında oluşan sıkıntılar da canımıza tak eder duruma gelmektedir. Hesap içerisinde karşı tarafa göndermiş olduğumuz mesaj askıda kalıyor ya da gönderiliyor diyorsa yapmanız gereken işlem aşamalarını haberimizde detaylı şekilde yer verdik.

instagram mesaj gönderiliyor diyor

İnstagram mesaj gönderilmiyor, instagram mesaj gönderiliyor, instagram mesaj gönderiliyor da kalıyor, instagram mesaj gönderiliyor diyor ilerlemiyor, instagram mesaj gönderimim askıda kalıyor, instagram mesaj başarısız oldu diyor, instagram karşı tarafa mesaj gönderiliyor diyor ilerlemiyor. İnstagram hesabımız içerisinde gezinti yaptığımız aşama da arkadaşımızla muhabbet içerisine gireceğimiz sırada mesaj alanında karşılaşılan bu durum can sıkıcı hal almaktadır. Mesajın gönderiliyor olarak gözükmesine sebep veren olaylar ve durumun çözüme ilişkin işlemler için yazımız yeterli olacaktır.

instagram mesaj askıda kalıyor

İnstagram uygulamasının içerisine girdikten sonra takip ettiğimiz biriyle ya da sürekli mesajlaşma sağladığımız birine gönderilen mesajın gönderiliyor da kalmaması tepkiye yol açacaktır. Karşı tarafın size gönderilen mesajına cevap verme yolunda izlenilen bu işlem sonrasında mesajın ulaşmaması geç gitmesine sebep olacaktır.

Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınız da ilk olarak internet bağlantısının kontrol edilmesi gereklidir. İnternet ağının kontrolü sonrasında sorun devam ediyorsa bu durumda mobilden bağlıysanız wi-fiye bağlanmayı deneyim.

Eğer yok ise ağı kapatıp tekrar bağlantı kurmayı deneylim. Gerçekleştireceğiniz bu işlem sonrasında telefonumuzdan uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemesini sağlayalım. Tabi bu işlemi yapmadan önce kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin bilinmesi gereklidir. Çünkü sizden bu bilgileri tekrar isteyecektir. Kaldırıp yükleme sağladıktan sonra telefonu kapatıp açalım. Ve hesaba girerek denememizi sağlayalım.

Yapılan deneme işlemleri sonrasında çözüm gelmez ise biraz beklemeniz de yarar var. Geçici engel almış olup olmadığınızı kontrol etmek için başka bir hesaptan giriş yaparak mesaj gönderimi sağlamayı deneyin. Baktınız olmuyor başka bir telefondan başka birine mesaj gönderin. Eğer ondan da sorun varsa durum geneldir. Beklemekten başka yol bulunmamaktadır.

instagram mesaj gönderiliyor diyor işlemleri için belirtilen işlem aşamaları yapmanız çözümü ardından getirecektir.

instagram mesaj gönderiliyor diyor, mesaj gönderiliyor, instagram mesaj askıda kalıyor, instagram mesaj gönderiliyor, instagram mesaj gitmiyor, instagram mesaj başarısız oluyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here