Dünyanın en popüler ağıyla ilgili en çok merak edilen konulardan birisi olan ”instagram Mavi Tık Almanın Yolu Var Mı” hakkında sizlere kapsamlı bir şekilde bilgi vereceğiz.

Tüm instagram kullanıcılarının hemen hemen hepsinin merak etmiş olduğu konulardan biri olan hesaplarına mavi tik alma işleminin olup olmamasıdır. Bu sorunun cevabına gelecek olursak arkadaşlar, öncelikle yaşamış olduğunuz ülkenin ünlü ve tanınmış bir yüzü olmanız gerekiyor. Ünlü olmamış ancak bu yolda ilerleme yaptığınız da bile mavi tik almanız mümkündür.

instagram Mavi Tık Almanın Yolu Var Mıinstagram mavi tik, instagram mavi tik yapma, instagram mavi tik formu, instagram mavi tik işareti, instagram mavi tik isteme, instagram mavi tik başvuru, instagram mavi tik talep, instagram onaylama, instagram mavi tik onay, instagram Mavi Tık Almanın Yolu Var Mı

Instagram gizlilik hakları gereğince aldığı karar neticesinde tüm kullanıcılarına mavi tik vermeyeceğini bildirmiştir. İsteklerin bu konuda yoğunlaşmasından ötürü böyle bir karar aldığı gözlemlenmektedir.

Hesabınızın onaylanması için öncelikle o ülkenin sürekli aranan bir yüzü olmanız gerekiyor ve insanların sizin hesabınızı takip edip, sizi takip eden kişilerin hesapların da sizi etiketlemeleri, attığınız fotoğrafların takipçi sayısına oranlı olacak şekilde beğeni alması, her gün insanların sizi arama motorun da aramaları sonrasında Instagram o ülkenin ünlü ismi olduğunu anlayıp kendiliğinden mavi tik işaretini verecektir.

Günümüzde ünlü olmasına rağmen mavi tık alamayan bir çok instagram hesabı bulunmaktadır. Bunların sebebi ise çok açıktır. Ya hesapta aktif olacak şekilde bir paylaşım sağlanmıyor ya da hesap istenilen seviyeye henüz gelmediği için instagram onay vermiyordur.

instagram Mavi Tık Almanın Yolu Var Mı

instagram mavi tik, instagram mavi tik yapma, instagram mavi tik formu, instagram mavi tik işareti, instagram mavi tik isteme, instagram mavi tik başvuru, instagram mavi tik talep, instagram onaylama, instagram mavi tik onay, instagram Mavi Tık Almanın Yolu Var Mı

İşlemleri sizlere örnek ile gösterecek olursak, yukarıdaki resimde görmüş olduğunuz hesap bana ait bir hesaptır. Bu da sizlere şu gerçeği göstermelidir ki ”instagram Mavi Tık Almanın Yolu Var Mı” maalesef bulunmamaktadır. Ancak Sorun Bildir linki üzerinden iletişime geçmeniz halinde Instagram yetkilileriyle bu konuda iletişim halinde olabilirsiniz.

Instagram ile iletişime geçebilmeniz için Instagram Çağrı Merkezi Numarası Var mı makalemizi inceleyerek Instagram ile iletişime geçip dilediğiniz sorunu iletebilirsiniz.

Yaşamış ülkenin ünlü bir yüzü değilseniz, Instagram Mavi tik alma talebinde maalesef bulunamıyor veInstagram Hesabınız Onaylamasını sağlayamıyorsunuz.

Ancak bu Instagram’da bu işlemin olmamasından dolayı kendinizi yıpratmaya gerek bulunmamaktadır. Bir şey dikkatinizi çektiyse her ünlünün takip ettiği belli kişi sayısı vardır. Bu sayı onun ne kadar kişi tanıdığı gösterir eğer sizin çevreniz o takipçi sayısından çok ise sanal ortamda olmasa da gerçek hayatta mavi tik ve onaylamayı almışsınız demektir.

FacebookInstagram ve Twitter hesaplarını birbirine bağlayıp çevrenizdeki ağı genişletebilir. Ve yaptığınız paylaşımlarla daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz