instagram mail adresini değiştiremiyorum nereden değiştireceğinizi öğrenebilmeniz için yapılan incelemeleri paylaşacağız. İnstagram mail adresini öğrenme, bulma ve bu değişikliğin yapılandırılabilmesi için işlem ayarlarını sizlerin huzuruna sunacağız.

İnstagram uygulamasında mail adresinin yeri oldukça önemlidir. İnstagram şifrenizin unutulması, hesabınızın çalınması durumlarında dahi bu mail adresine instagram tarafından kod gönderildikten sonra hesabın geri kurtarılması mümkün olmaktadır. Helede kodlu bir giriş sağlıyorsanız bu durumda önem 2 kat daha artmaktadır. Bu denli önem arz eden mail adresinizin nereden değiştireceğinizi, bunun nereye kaydolduğunu, bilgilerin nerede yer aldığını ya da nasıl ekleneceğini konu alacağız. Son zamanların en çok sorulan sorulardan biri haline gelen mail adresimi değiştirmek istiyorum olmaktadır. Biz de bu sıkça sorulan soruyu yanıtsız bırakmamak adına yaptığımız incelemeleri sizlerin huzuruna sunacağız. Yapılan işlem ayarları sonrasında artık hesabınızda gönül rahatlığı ile gezinti sağlayabilirsiniz.

instagram mail adresini değiştiremiyorum

mail adresini değiştiremiyorum, mail adresini bulma, instagram mail adresi bulma, instagram mail adresi öğrenme, instagram mailimi değiştirmek istiyorum, instagram mail bulamıyorum, instagram mail değişmiyor tarzındaki sorunların çözümü noktasında ki makalemizi bu noktada ele almış bulunmaktayız. Aklınıza yer etmiş olan bu soruların tamamının makalemizde cevabını bulabilirsiniz.

İnstagram mailimi değiştirmek istiyorum

İnstagram hesabına kayıt olduğunuz mail adresinizi daha sonrasında kaybettiyseniz, bu durum ilerleyen dönemlerde sıkıntıya mahal vereceğinden ötürü bir an önce mailinizin değiştirilmesi gerekmektedir.

Bu işlem için de ilgili adımları tek tek sizlere anlatımını gerçekleştireceğiz.

  • İlk olarak instagram uygulamasına giriş işlemi sağlıyoruz.
  • Beraberinde ”Profil” ekranınıza geliyorsunuz.
  • Profili Düzenle” yazısına tıkladıktan sonra,
  • Gizli Bilgiler” adı altında bir sayfa açılacaktır.
  • Burada mail adresinizin yazdığı yeri göreceksiniz. Mail adresinizi bu alandan değişimini gerçekleştirebilirsiniz.

instagram mail adresini değiştiremiyorum, mail adresini değiştiremiyorum, mail adresini bulma, instagram mail adresi bulma, instagram mail adresi öğrenme, instagram mailimi değiştirmek istiyorum instagram mail adresini değiştiremiyorum, mail adresini değiştiremiyorum, mail adresini bulma, instagram mail adresi bulma, instagram mail adresi öğrenme, instagram mailimi değiştirmek istiyorum

İnstagram mail adresini öğrenme

Bazı arkadaşlar sadece mail adresini unuttukları için öğrenmek istediklerini belirtmekteler. İşlem ayarları için geleceğiniz yer üzerinden öğrenimi sağlayabilirsiniz.

Sorunsuz bir şekilde değişimi sağladıktan sonra artık hesabınızda çalıntı, şifreyi unutma, şifre çalınması gibi durumlarda sorun yaşansa dahi değişimi sizlerin elinde olacaktır.

Bunu mutlaka yapmanızda fayda bulunmaktadır. Eğer aklınıza takılan soru işaretleri var ise bunu yorum alanında belirtmeniz yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz