Paylaş

instagram mail adresini değiştiremiyorum. İnstagram uygulamasında mail adresini değiştirmeyi bilmiyorsanız o halde doğru yerdesiniz.

Sosyal medya hesaplarına giriş işlemleri sonrasında hesabın daha güvenilir hale getirilebilmesi için mail adresi girmeniz istenmektedir. Mail adreslerinin hesaplara giriş yapılmasının istenilmesinin temel nedeni ise tamamen güvenlik içindir. İnstagram uygulamasına giriş yaptıktan sonra mail hesabı ekli değilse mail hesabı eklemeniz için yönlendirme sağlanmaktadır. Çoğu kullanıcı kitlesi ise bu değişikliğin hangi alandan yapılacağını bulamamaktadır. Genelde ayarlar sekmesine giren kullanıcı kitlesinin fazla olduğunu söyleyebiliriz. Eklenen mail adresiyle birlikte girişlerde sorun yaşanması durumunda kod istemesi halinde instagram kodu doğrudan mail adresinize gönderecektir. O yüzden mailin önemi oldukça fazladır. Hesabınıza mail adresi eklemek için hangi yolların takip edilmesi gerektiğini ise beraber kontrol sağlayacağız.

instagram mail adresini değiştiremiyorum

İnstagram maili değiştirme, instagram mail ekleme, instagram mail değiştirme nerede, instagram maili nasıl değiştirebilirim, instagram mail değişimi için ne yapmam gerekiyor, instagram mail değiştirme alanını bulamıyorum. Maili hesaba ekledikten sonra hesaplara giriş yapılamama durumlarında instagramdan kod isterseniz direk kodu mail adresinize gönderecektir.

instagram maili nasıl değiştirebilirim

Aslında instagramın en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından biri olmasının en büyük nedeni hesapların kolay kolay çalınmamasıyla ilgilidir. Güvenliği en üst seviyede tutan uygulama da yine giriş işlemi için bir sorun olması halinde de eklenen bilgilere gönderilen kodlarla beraber işlem sağlanmaktadır.

instagram mail adresini değiştiremiyorum, instagram mail değiştirme, instagram mail ekleme, instagram mail değişmiyor, instagram mail değiştirme nerede, instagram mail değiştirmeyi bulamıyorum

Mailin değiştirilebilmesi için uygulama içerisinden sırasıyla;

  • İlk olarak hesabımıza girişimizi gerçekleştirerek profil alanına geliyoruz.
  • Profil alanına geldiğinizde ise Profili düzenle yazısına tıklıyoruz.
  • Düzenleme alanına girdiğinizde Gizli bilgiler yazısının altında E-posta kısmını göreceksiniz.
  • Onun karşısında eğer mail adresi varsa bu mail adresini silerek yeni mail adresi ekleyebilirsiniz.
  • Maili ekledikten sonra kod gönderilecektir. Gelen maildeki linke tıklamanız halinde ekleme işlemleri ya da değiştirme işlemleri tamamlanacaktır.
instagram mail adresini değiştiremiyorum, instagram mail değiştirme, instagram mail ekleme, instagram mail değişmiyor, instagram mail değiştirme nerede, instagram mail değiştirmeyi bulamıyorum

Yapacağınız ayarlarla birlikte instagram mail adresini değiştiremiyorum sorunu da tam anlamıyla çözümlenecektir. Varsa merak ettiğiniz ya da yapamadığınız bir yer bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here