Paylaş

instagram mağaza çalışmıyor açılmıyor. İnstagram hesabınızda keşfet bölümünde mağazadaki gönderiler gelmiyorsa çözümü birlikte inceleyeceğiz.

İnstagram hesabında yakın zaman içerisinde birçok yenilik getirilmiştir. Şuanda yeni açılan hesaplarda profil resimlerinin tamamının sağda göründüğünü belirtebiliriz. Keşfet alanındaki görseller ise isteğe bağlı olacak şekilde sıralanmaya başlanmıştır. Yani IGTV alanında paylaşılan gönderiler ya da ürün satın almak istediğinizdeki gönderiler belli alanlarda yer almaktadır. Bu alana eklenen mağaza ise internet üzerinden alışveriş yapmak isteyenler için istenilen bir özelliktir. Elbise, ayakkabı almak isteyenler için geliştirilen bu alan bazı kullanıcılarda açılmamaktadır. Şuanda test aşamasında gibi görülen alan yakın zaman içerisinde tüm ticaret yapan kullanıcılar için hesaplara dahil edileceğini belirtmekte de fayda bulunmaktadır. Mağaza bölümündeki görsellerin neden açılmadığına yönelik yaptığımız kontrollerin bilgilerini de sizlere paylaşacağız. Sizler de mağaza alanına girerek ilgili görselleri görebileceksiniz.

instagram mağaza çalışmıyor açılmıyor

İnstagram mağaza resimler gelmiyor, instagram mağaza alanına giriyorum ancak görseller gelmiyor, instagram mağaza bölümü çalışmıyor, instagram keşfet alanındaki mağaza kısmı çalışmıyor, instagram mağaza alanı bende yok. İnstagramın üzerinde geliştirmiş olduğu mağaza alanı henüz daha tüm hesaplarda aktif değildir. Fakat bazı hesaplarda faal olacak şekilde keşfet bölümünün üst alanında yer almaktadır. Ama bu alana ünlü firmaların şuanda satış yapmalarına izin verildiğini de belirtebiliriz.

instagram mağaza bende yok

İnstagram mağaza alanına erişim yapabilmek için uygulamanın içerisine giriş sağlıyoruz. Keşfet bölümüne giriş yaptıktan sonra üst alanda mağaza adı altında bir sekme göreceksiniz. Oraya giriş yaptığınız ürün satışlarıyla alakalı bilgi paylaşan ünlü sayfaların gönderilerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

instagram mağaza çalışmıyor açılmıyor, instagram mağaza nerede, instagram mağaza açılmıyor, instagram mağaza çalışmıyor, instgram mağaza bende yok, instagram mağaza çıkmıyor
  • Henüz tüm hesaplarda bu bölüm olmasa da yeni açılan hesaplarda bu alanın olduğunu belirtebiliriz.
  • İnstagramınızı Play store ya da Apple store alanına girerek güncellemesini gerçekleştirelim.
  • Yeni açmış olduğunuz instagram hesabınızda mağaza bölümü var ve siz bu bölmeye tıkladığınızda karşınıza herhangi bir gönderi çıkmıyorsa ilk olarak internet bağlantısını gözden geçirelim.
  • Wifiden bağlıysanız mobile mobile bağlıysanız wifiye bağlanarak deneme gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sorun giderilmediği taktirde uygulamayı telefonunuzdan kaldırarak yeniden yükleyip denemesini sağlayabilirsiniz.
  • Farklı bir cihazdan deneme yaparak aynı alanının açılıp açılmadığını kontrol ederek instagrama sorunu iletebilirsiniz.
TAVSİYE YAZI: instagram sahte hesap nasıl anlaşılır

Sağlanan ayarlarla birlikte mağaza alanı sizde açılmaya başlayacaktır. Ama şuanda tüm hesaplarda bu bölümün faal olmadığını tekrar belirtebiliriz. Yakın zaman içerisinde sizlerin de hesabına geleceğini iletebiliriz.

instagram mağaza çalışmıyor açılmıyor, instagram mağaza nerede, instagram mağaza açılmıyor, instagram mağaza çalışmıyor, instgram mağaza bende yok, instagram mağaza çıkmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here