Paylaş

instagram kuramıyorum hata kodu 24 uyarısı geliyor. İnstagram uygulamasını kaldırdıktan sonra tekrar kurmak istediğiniz de hata alıyorsanız bunun çözümü haberimizde.

Bazen akıllı telefonlarımız da bazı uygulamalar geç açıldığında ya da donma veya kasmalara yol açılan bir durumda uygulamayı kaldırırız. Uygulamayı kaldırdıktan sonra ise tekrardan kurulum işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Yapılan ayarlar sonrasında karşı karşıya kaldığınız donma, kasma ya da benzeri tarz durumlar ortadan kalkmış olacaktır. İnstagram uygulaması içerisinde videoların geç gelmesi, atılan mesajların gitmemesi gibi yönünde oluşan sorunlar sonrasında da kullanıcılar uygulamayı telefonlardan kaldırıp yeniden yükleme işlemlerine gitmektedir. Fakat uygulamayı silerken herhangi bir sorun olmamasına rağmen uygulamayı tekrar telefonuna kurmak isteyen kullanıcılar hata kodu 24 hatasıyla karşı karşıya kalmaktadır. Haliyle bu da sorun yaşanılmasına ortam hazırlamaktadır.  Hatanın altında yatan nedene ise birlikte bakarak sorunlarımızın nasıl ortadan kaldırılacağına yönelik yöntemleri de bu sayede öğrenmiş olacağız.

instagram kuramıyorum hata kodu 24 uyarısı geliyor

İnstagram kurulmuyor, instagramı kuramıyorum, instagram kurma, instagram hata kodu 24, instagram hata kodu 24 uyarısı alıyorum, instagramı indirirken hata kodu alıyorum, instagram inmiyor, instagram hata kodu 24 nedir, instagram hata kodu 24 nasıl giderilir, instagram hata kodunun giderilebilmesi için nasıl bir yöntem izlemeliyim. İzlenecek çözüm yöntemlerine dair tüm aşamaları hazırladığımız yazı içerisinde bulabilmeniz mümkündür. Bu sayede sizler de instagram hesabınıza tekrar kavuşmuş olacaksınız.

instagram kurulmuyor

Var olan hesabı telefonunuzdan kaldırdıktan sonra tekrar kurmak için giriş yaptığınız da belli hata kodlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu hata kodlarından bir tanesi de hata kodu 24 uyarısı ise o halde işlemler için belirtilen ayarları yapmanız gereklidir.

instagram kuramıyorum hata kodu 24 uyarısı geliyor, instagram kurulmuyor, instagramı kuramıyorum, instagram hata kodu 24, instagram error 24, instagram hata 24

  • Telefonunuzda var olan alan dolmuş olabileceğinden ötürü kullanım sağlamadığınız gereksiz dosya bağlantılarını kaldırmanız gereklidir.
  • Veriyle alakalı bir durum olduğu için gerek görmediğiniz video ve resim gibi dosyalarından kaldırılmasına ilişkin işlemleri sağlayabilirsiniz.
  • Yapılan ayarlar sonrasında hala daha sorun devam ediyorsa,
  • Telefon içerisinden ”Ayarlar>uygulama yöneticisi>Tümü> Google playstore>Verileri sil” diyerek işlemleri tamamlayabilirsiniz.
  • Tüm bu işlemlere rağmen hala daha olmuyorsa aşağıdaki adımı yapalım.
  • ”Ayarlar” bölümüne giriş yaparak cihazı ”Yedekle ve sıfırla” işlemini sağlayalım. Tabi bunun için şarj oranın %70 oranında olması sıfırlamanın daha sağlıklı nedenlere yol açmasına sebep olacaktır.

Sıfırlama işlemleri sayesinde instagram kuramıyorum hata kodu 24 uyarısı geliyor problemi de çözümlenmiş olacaktır. Hata almaya devam ederseniz bizlere yorumdan durumu iletiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here