Paylaş

instagram kullanıcı bulunamadı diyor. İnstagram hesabında engel kaldırma işlemleri sonrasında karşılaşılan bu hatanın giderilmesi için gerekli olanları anlatacağız.

Her geçen gün daha fazla içeriğin yüklendiği instagram hesabında buna bağlı olacak şekilde kitle sayısı da artmaktadır. Hemen hemen herkesin bir instagram hesabının olduğunu dile getirmek mümkündür. Sosyal medya alanına video ve resim paylaşım platformu olarak giren sonrasında Facebook’un satın aldığı instagram’da yenilikler de ard arda gelmektedir. IGTV ve görüntü konuşmanın gelişiyle birlikte mesajlaşma alanında da önemli noktalara imza atıldı. Asıl hedefin ise aktif süresinin daha fazla olmasıdır. Bu nedenle gelen tüm yeniliklerin kullanıcıların biraz daha hesapta gezinti sağlamasına yöneliktir. Tabi yenilikler güzel olunca hesapta gezinti yapmadan duramıyoruz. Yalnız ”DM” alanın da yani mesajlaşma alanında biriyle görüşme yaptığımız sırada bir anda ”Kullanıcı bulunamadı” uyarısıyla karşı karşıya kalıyoruz. Kişinin profiline girdiğimiz de de aynı hatanın karşımıza geldiğini görmek mümkündür. Alınan bu hatanın ne ile ilgili olduğunu sizlere sunacağız.

instagram kullanıcı bulunamadı diyor

instagram kullanıcı çıkmıyor, instagram kullanıcı gözükmüyor, instagram kullanıcı bulunamadı, instagram engellendim mi, instagram engel aldım, instagram engelini nasıl kaldırabilirim? İnstagram hesaplarında birisiyle yazışma sırasında gelen ”Kullanıcı bulunamadı” uyarısının sizinle alakalı olmadığını belirtmekte fayda bulunmaktadır. Çünkü alınan hata karşı tarafın sizi engellemesiyle alakadır. Kişi sizi engellediğinde böyle bir durum meydana gelmektedir. Ya da o kişi hesabını dondurduğu anda itibaren bu uyarı karşınıza gelmektedir. Gelen hatanın giderilmesi için nelerin gerekli olduğuna da birlikte bakacağız.

instagram kullanıcı gözükmüyor

Hesap içersinde birisiyle görüşme sağladığınız sırada bir anda profilinde ”Kullanıcı bulunamadı” diyorsanız ya o kişi sizi engellemiştir ya da hesabını dondurmuştur. Başka bir şey aklınıza gelmesine gerek bulunmamaktadır.

Bazen de bazı kullanıcılar kullanıcıyı engelledim engeli kaldırdım ”Kullanıcı bulunamadı” uyarısı var demektedir. Bu da engel aşaması sırasındayken o kişinin siz engeli kaldırmadan önce hesabı kapatması ya da dondurmasıyla alakalıdır. Karşılıklı engel yaptınız ve böyle bir hata var ise bu durumda telefonu kapatıp açarak uygulamayı kaldırıp yüklemeniz yeterlidir.

instagram kullanıcı bulunamadı diyor işlemleri bu kadardır. Bu aşamada aklınıza var olan soru işeretlerini yorumda bizlerle paylaşmanız yeterlidir.

instagram kullanıcı bulunamadı diyor, kullanıcı bulunamadı, instagram kullanıcı bulunamadı, instagram engel kalkmıyor, instagram kullanıcı gözükmüyor, instagram kullanıcı çıkmıyor

3 YORUMLAR

  1. Hesabıma giremiyorum şifreyi ve kullanıcı adını bilmeme rağmen kullanıcı bulunamadı yazıyor bu demektir hesabim bidaha açılmayacak mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here