instagram konu etiketi gözükmüyor cıkmıyor problemi artış gösterdiğinden ötürü gelmemesine ilişkin çözümün sağlanabilmesi için yazımız yeterli olacaktır.

Konu etiketi nedir diye merak edenler için öncelikle şunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Konu etiketini instagram hesabında yapmanız halinde o konuyu instagram’da araştıran kişiler hesabınız aktif ise sizi görebilir. Haliyle bu da sizin takipçi kitlenizin artışına sebebiyet verecektir. Yeniliklerle birlikte gelen bu özellik zaten normal paylaşım yaptığımız da resimlerin altına not olarak eklenmekteydi. Zaman içerisinde artık hikaye alanına da bu özellik eklenerek hikaye görüntüleme sayısının da artışı hedeflenmiş oldu. Bu artışı yapabilmeniz için gerek konum gerekse de bu konu etiketini yapmanız yeterlidir. Tabi sadece bunun için değil konu etiketiyle birlikte o an bulunduğunuz ülkede bir paylaşım varsa bunu da etiketlemeye dahil etmeniz halinde siz de katkı da bulunabilirsiniz. Konu etiketiyle alakalı işlemler bu kadar önem arz ederken hikaye alanında sizde gözükmemesi oldukça moral bozacaktır. Biz de moraliniz bozulmasın ve üzüntü içerisine girmeyin diye gerekli araştırmalarımızı yapmış bulunuyoruz. Sağladığımız işlemler sonrasında artık sorunsuz bir şekilde siz de konu etiketi yapabilirsiniz.

instagram konu etiketi gözükmüyor cıkmıyor

İnstagram hesabımda konu etiketi nerede, instagram hikayemde konu etiketi çıkmıyor, instagram hikayemde konu etiketini bulamıyorum, instagram konu etiketini nasıl yapacağım?, instagram hikayede konu etiketi görünmüyor ise bunun sebebi nedir? Sorularının yanıtı için yaptığımız incelemeler ve sunduğumuz çözüm adımlarıyla birlikte probleminiz giderilecektir. Sizden bu aşamada istediğimiz adımları doğru ve net bir şekilde tek tek yapmak olacaktır.

instagram konu etiketi nerede

Etiketleme işlemleriyle birlikte o konuya ait araştırma ve etiket yapan kişiler hesap açıksa sizi görebilecektir. Bu da sizin hesap içerisindeki hikaye görüntülemeniz deki artışa imkan sağlayacaktır. İnstagram hesabına giriş sağladıktan sonra hikaye kısmına giriş sağlayalım. Sonrasında resmi çektikten sonra üst alandaki gülen suratlı dikdörtgen şeklindeki ikona tıkladığınız da konu etiketi alanı karşımıza gelecektir. Eğer sizin telefonunuzda bu özellik görünmüyor ise aşağıdaki adımları gerçekleştirelim.

instagram konu etiketi gözükmüyor cıkmıyor, instagram etiket gözükmüyor, instagram etiket çıkmıyor, instagram etiket gelmiyor, konu etiketi çıkmıyor, instagram konu etiketi nerede

instagram konu etiketini bulamıyorum

Birlikte yaptığımız işlemler sonrasında uygulamada konu etiketi yazısını göremiyorsanız bu durumda soruna sebep veren işlem adımlarını sizlere sunacağız.

  • İlk olarak uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
  • Bunu yaptıktan sonra telefonu kapatıp açın ve tekrar deneme sağlayın.
  • Hala daha özellik sizin telefonunuz da gözükmüyor ise bu durumda başka bir özelliği fazla kullandığınız için instagram tarafından kısa süreli engel almış olabilirsiniz.
  • Yapmamız gereken biraz beklemek olacaktır. Bir süre sonra otomatik olarak gelecektir.
  • Şayet başka bir telefonunuz var ise aynı telefondan farklı hesaba girin eğer konu etiketi geliyorsa.
  • Bu durumda instagram’a sorun bildirisini ekran görüntüsüyle birlikte sağlamanız gereklidir.
  • Sorun yapılan işlem ayarları sonrasında çözüme kavuşmuş olacaktır.

instagram konu etiketi gözükmüyor cıkmıyor karşılaşılan problem sonrasında çözüm ardından gelecektir. İyi gezintiler dilerim.

instagram konu etiketi gözükmüyor cıkmıyor, instagram etiket gözükmüyor, instagram etiket çıkmıyor, instagram etiket gelmiyor, konu etiketi çıkmıyor, instagram konu etiketi nerede

instagram konu etiketi gözükmüyor cıkmıyor, instagram etiket gözükmüyor, instagram etiket çıkmıyor, instagram etiket gelmiyor, konu etiketi çıkmıyor, instagram konu etiketi nerede

instagram konu etiketi gözükmüyor cıkmıyor, instagram etiket gözükmüyor, instagram etiket çıkmıyor, instagram etiket gelmiyor, konu etiketi çıkmıyor, instagram konu etiketi nerede instagram konu etiketi gözükmüyor cıkmıyor, instagram etiket gözükmüyor, instagram etiket çıkmıyor, instagram etiket gelmiyor, konu etiketi çıkmıyor, instagram konu etiketi nerede instagram konu etiketi gözükmüyor cıkmıyor, instagram etiket gözükmüyor, instagram etiket çıkmıyor, instagram etiket gelmiyor, konu etiketi çıkmıyor, instagram konu etiketi nerede

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz