Paylaş

instagram kısıtlı hesaplar bende yok nerede. İnstagramın yeni özelliklerinden birisi olan kısıtlı hesaplar alanı sizde görünmüyorsa çözüm haberimizde.

İnstagram hesabımızda birini engellediğimizde ya da takipten çıkardığımızda karşı taraf bunu direk görebilmektedir. Eğer bu kişi günlük hayatta tanıdığımız biriyse ortada bir sebep yokken onu ne engelleyebiliriz ne de takipten çıkartabiliyoruz. İnstagram’da takip içerisinde olduğumuz fakat çevrimiçi olduğumuzu görmesini istemediğimiz veya yorum atmasını istemediğimi çok kişi bulunmaktadır. Bu kişilerin bir şekilde önüne geçilmesi için ya takip etmesine izin vermiyoruz ya da engelleme yoluna gidiyoruz. Fakat bu tepki göstermesine neden olmasından dolayı instagram bu duruma el atmıştır. Artık böyle kişileri hesabınızdan kısıtlamaya alarak önüne geçebilirsiniz. Öyle ki kısıtlamış olduğunuz kişiye yaptığınız kısıtlama gitmemektedir. Aynı zamanda kısıtlamaya aldığınız kişiler sizin çevrim içi olduğunuzu göremeyecek ve sizin ondan gelen mesajları okuduğunuzu da bilmeyecektir. Kısıtlı hesaplar alanından tüm bu işlemleri yaptığınızdan dolayı ayarların nereden sağlanacağına birlikte bakacağız.

instagram kısıtlı hesaplar bende yok nerede

İnstagram kısıtlı hesaplar nerede, instagram kısıtlı hesaplar bende niye yok, instagram kısıtlı hesapları bulamıyorum, instagram kısıtlı hesaplar özelliği bana gelmedi, instagram kısıtlı hesapları nasıl bulabilirim, instagram kısıtlama için nereye girmem gerekiyor. Birini kısıtlamak için giriş sağlanan kısıtlı hesaplar bölümü sizin hesabınızda yoksa buna neden olan etkenleri birlikte kontrol edeceğiz. Sağlanacak işlemlerle beraber artık sizlerde istemediğiniz kişileri kısıtlamaya alabilirsiniz.

instagram kısıtlı hesapları bulamıyorum

Hesabınızın içerisinde birini kısıtlamaya almak istiyorsanız gizlilik alanına girerek kısıtlı hesapların içerisine girmeniz yeterlidir. Oradan kısıtlamayı gerçekleştirip işlemlerinizi bitirebilirsiniz. Lakin siz belirtilen alana girdiğinizde böyle bir özelliğin olmadığını görüyorsanız yapacağınız ayarları birlikte inceleyeceğiz.

instagram kısıtlı hesaplar bende yok nerede, instagram kısıtlı hesaplar yok, instagram kısıtlı hesaplar nerede, instagram kısıtlı hesapları bulamıyorum, instagram kıstılı hesaplar çıkmıyor, instagram kısıtlı hesaplar görünmüyor
  • Eğer instagram uygulaması güncel değilse bundan dolayı kısıtlı hesaplar ibaresi ekrana gelmemiştir.
  • Dolayısıyla uygulamaya dair bilgilerinizi biliyorsanız eğer kaldırıp yeniden yüklemeniz işinizi görecektir.
  • Yine özellik gelmiyorsa farklı bir özelliği olduğundan fazla kullanmanızdan dolayı sorun yaşıyorsunuzdur.
  • Engel alma durumlarında beklemekle birlikte ilerleyen zamanlarda özellik hesaba dahil edilmektedir.
  • Fakat böyle bir engelleme yok ortada hiçbir şey yokken dahi özellik eklenmiyorsa sorun bildir üzerinden sorunu instagram yetkililerine bildirmeniz gerekiyor.
instagram kısıtlı hesaplar bende yok nerede, instagram kısıtlı hesaplar yok, instagram kısıtlı hesaplar nerede, instagram kısıtlı hesapları bulamıyorum, instagram kıstılı hesaplar çıkmıyor, instagram kısıtlı hesaplar görünmüyor

Sorun bildirdiğinizde instagram yetkilileri tarafından konu incelenip durum düzeltilecektir. Sormak istediklerinizi ya da aklınıza takılanları bizlere yorumda iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here