Paylaş

instagram kısıtlandığımı nasıl anlayabilirim. Uygulamada birinin sizi kısıtladığını öğrenmek istiyorsanız yapılacak incelemeleri beraber gözden geçireceğiz.

İnstagram’da biri sizi kısıtlamaya aldığında o kişinin çevrimiçi olduğuna dair bilgileri göremiyorsunuz. Aynı zamanda siz karşı tarafın paylaşımlarına yorum yapabiliyorsunuz. Fakat bu yorumu sadece siz ve karşı taraf görebiliyor. Hal böyle olunca birinin bizi kısıtlamaya aldığını anlamamız oldukça zorlaşmaktadır. Ayrıca kısıtlamaya alan kişi bizi kısıtlayınca tarafımıza gelen bir bildirimde olmamaktadır. Bu durum sadece belli kişilere tanınmış bir ayrıcalık değil tüm instagram hesaplarına getirilen bir özelliktir. Yani sizlerde aynı özelliği kullanarak başka hesapları kısıtlayabilirsiniz. Biz de tarafınıza yapılan kısıtlamadan sonra bunun nasıl anlaşılabileceğine yönelik gerekli işlemleri yapmış bulunuyoruz. Öncelikle bu durumu anlayabilmeniz için takip ettiğiniz kişiyle ortak bir arkadaşınızın olması gerekiyor. Eğer ortak bir arkadaşınız var fakat diğer arkadaşınız sizi kısıtlamaya alan kişiyi takip etmiyorsa ondan ricada bulunabilirsiniz. Daha sonrasında nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine dair detayları yazımızda görebilirsiniz.

instagram kısıtlandığımı nasıl anlayabilirim

İnstagram kısıtlamayı anlama, instagram biri beni kısıtladıysa nasıl anlayabilirim, instagram kısıtlamayı öğrenmenin yolu var mı, instagram kısıtlama nasıl öğrenilir, instagram karşı taraf kısıtlamaya aldıysa bunu nasıl anlayabilirim, instagram kısıtlamayı anlamanın bir yöntemi var mı? Kısıtlandığınızı öğrenmek istiyorsanız bunun için hangi yolları kontrol etmeniz gerektiğini geniş kapsamlı sizlere sunacağız. Kısıtlamadan emin olduktan sonrada karşı tarafa neden bu şekilde bir yola gittiğini sormak size düşmektedir.

instagram biri beni kısıtladıysa anlama yöntemi

İnstagram’da biri sizi kısıtlamaya aldıysa bunu hemen fark edemezsiniz. Hele de kısıtlama ayarlarıyla alakalı bir bilgiye sahip değilseniz fark etme olasılığı daha da düşecektir.

instagram kısıtlandığımı nasıl anlayabilirim, instagram kısıtlamayı anlama yolu, instagram biri kısıtladıysa nasıl anlarım, instagram biri kısıtladıysa nereden anlarım, instagram kısıtlamayı anlama, instagram birisi kısıtladıysa nasıl öğrenebilirim

Takip ettiğiniz ve o kişinin sizi kısıtlamaya almış olabilme ihtimalini düşündüğünüz hesapla alakalı olarak ortak bir arkadaşın olması gerektiğini belirtmiştik. Ortak bir arkadaşa neden ihtiyacımızın olduğunu ise yazımız içerisinde belirteceğiz.

Kısıtlamaya aldığını düşündüğünüz hesaba bir yorum yapmanız gerekecektir. Yapılan yorum eğer karşı taraf sizi kısıtlamaya aldıysa bir tek o ve siz görebileceğinden dolayı başkaları bu yorumu göremeyecektir. Haliyle ortak arkadaşınız sizin yorumunuzu göremiyorsa karşı taraf sizi kısıtlamıştır. Kısıtlamayı bu şekilde anlayabilirsiniz. İnstagram hakkında farklı merak ettiklerinizi bizlere yine yorumdan ulaştırabilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: instagram çocuğumun resmini kaldırdı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here