instagram kişisel hesaba geçiş yapamıyorum. İşletme profiline geçiş yaptıktan sonra tekrarında kişisel hesaba geçememe sorununa değinmiş bulunuyoruz.

Sosyal medya hesapları içerisinde normal hesap açarken aynı zaman da açılan hesapları işletme profiline çevirme işlemi sağlayabiliyor. Bunun sebebi de instagram hesabı üzerinden para kazanma yöntemidir. Yani kişiler internet üzerinden alışveriş sağlanabilmesi için kendi sayfalarını işletme profiline çevirmektedirler. Yapılan bu işlem sonrasında da facebook üzerinden daha öncesinde reklamlar verilmekteydi. Bazı kullanıcı kitlesi ise belli bir süre istediği satışı gerçekleştiremediği için hesabı kişisel hesaba geri çevirmek istemektedirler. Örneğin, ayakkabı ve takı tarzı sayfaların yoğun olduğu bu dönemde tekrar normal profile yani kişisel hesabınıza erişim işlemleri için adımları sizlerle paylaşacağız. Bu aşamada karşılaşılan sorunlar için de hangi yöntemleri izleyeceğinizi belirteceğiz. Yalnız hala daha sorun devam ederse iletişim kanallarını bildirerek sorunu gidermiş olacağız.

instagram kişisel hesaba geçiş yapamıyorum

instagram hesabımı gizleyemiyorum, instagram hesabım kişisel hesaba dönmüyor, instagram kişisel hesap sorunu, instagramı tekrar kişisel hesaba nasıl döndürebilirim?, instagram kişisel hesaba neden geçmiyor? Bu sorunu yaşayan kullanıcı kitlesi oldukça artış göstermektedir. Biz de bu artışa sebebiyet olan nedenleri araştırarak çözümü sizlere sunmuş bulunuyoruz.

instagram kişisel hesaba geçilmiyor

İnstagram uygulamasını ticari amaçla gören kişiler hesap içerisindeki ayarlar içerisinden işletme profiline geçiş sağlamaktadır. İlerleyen dönemlerde hesabın tekrar kişisel profile çevirmek isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda yapılması gerekenleri maddeler halinde sizlere sunacağız.

  • Öncelikle hesabımıza giriş işlemi sağlıyoruz.
  • Profil>Ayarlar>İşletme profili>İleri>İleri demeniz halinde hesap işletme profiline geçiş sağlanmaktadır.
  • Sonrasında instagram hesabına tekrar giriş yapalım.
  • Ardından Ayarlar alanına giriş sağlıyoruz.
  • İşletme profili yazısı yerinde  ”Tekrar kişisel hesaba dön” bilgisini göreceksiniz.
  • Gelen bilginin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Şayet hata alırsanız bu durumda sizden ricamız sitemiz de var olan ”Facebook sorun bildirme” yazısına göz atmanız olacaktır.

Facebook instagram’ı satın aldığı için buradan sorunu yetkililerine ekran görüntülü şekilde iletmeniz de fayda bulunmaktadır. Yapılan işlem ayarları neticesinde instagram kişisel hesaba geçiş yapamıyorum sorun giderilmiş olacaktır.

instagram kişisel hesaba geçiş yapamıyorum, kişisel hesaba geçemiyorum, işletme profilini iptal etme, instagram kişisel hesaba geçilmiyor, instagram kişisel hesaba geçemiyorum, instagram kişisel hesaba çevirme instagram kişisel hesaba geçiş yapamıyorum, kişisel hesaba geçemiyorum, işletme profilini iptal etme, instagram kişisel hesaba geçilmiyor, instagram kişisel hesaba geçemiyorum, instagram kişisel hesaba çevirme instagram kişisel hesaba geçiş yapamıyorum, kişisel hesaba geçemiyorum, işletme profilini iptal etme, instagram kişisel hesaba geçilmiyor, instagram kişisel hesaba geçemiyorum, instagram kişisel hesaba çevirmeinstagram kişisel hesaba geçiş yapamıyorum, kişisel hesaba geçemiyorum, işletme profilini iptal etme, instagram kişisel hesaba geçilmiyor, instagram kişisel hesaba geçemiyorum, instagram kişisel hesaba çevirme

4 YORUMLAR

  1. Merhaba instagram kisisel hesaba gecis yap dedigimde tanitimda olan etkinlikleri kaldir diye bir yazi cikiyor. Reklam silinmiyo ve telefonuma instagrama giris yaptigimda onay kodu istiyor acilll yardim

  2. telefonumda iki hesabım var, uzun süredir kullanıyorum fakat hesaplarım için giriş şifresi istedi kabul etmedi. şifreyi değiştirdim 1. hesaba girdi fakat 2. hesabı görmüyor ve geçiş yapamıyorum, yardım lütfen…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz