Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, hazırlayacağımız bu yazımızda instagram kimse benden bahsedemiyor bahsedilsin istiyorsanız yapmanız gerekenleri adım adım paylaşacağız.

Arkadaşlarınızın ya da herkesin instagram hesapların da sizden yorumlarda, hikayelerde ya da yapmış oldukları paylaşımlarda bahsetmesini istiyorsanız başına @ işaretinin koyulması yeterlidir. Şayet instagram kimse benden bahsedemiyor bahsedilsin istiyorsanız olması gereken yerdesiniz. Size bu işlem için lazım olan bilgileri aktaracağız.

  • İnstagram uygulamanızda yaşamış olduğunuz her sıkıntıyı web sitemizde bulabilirken bahsetme aşamasında meydana gelen probleminiz içinde yazımıza yer verdik.

instagram kimse benden bahsedemiyor bahsedilsin

instagram benden bahsedilsin

instagram benden bahsedilemiyor probleminin tek nedeni bu özelliği uygulamanız içerisinde kapalı duruma getirmeniz ile ilgilidir. Evet yanlış duymadınız. Uygulamada artık bahsetme ayarı bulunduğundan ötürü istediğiniz zaman bu özelliği açıp kapama işlemlerini sağlayabiliyorsunuz. Şimdi bahsetme ayarları kapalı değil mi? Bunun kontrolünü sağlayarak sorununuzu gidereceğiz.

  • İnstagram hesabınızın içerisine girişinizi yaptıktan sonra profil alanınıza gelin.
  • Buraya girişinizi yaptığınızda ise ‘’Ayarlar’’ kısmına dokunun.
  • Girişiniz sonrasında ise ‘’Gizlilik’’ bölümüne girin.
  • Açılan sayfada ‘’Bahsetme’’ yazınızı görmelisiniz. Bu alana tıklamanız halinde yüksek ihtimalle sizde ‘’Hiç kimse’’ olarak işaretlidir.
  • Böyle olunca da kimse sizden bahsedemez. Takipçileriniz mi? Yoksa herkes mi? Sizden bahsedebilsin. Bunu artık siz belirleyebilirsiniz.
  • Buradaki alanda belirlemeyi kendiniz yaptıktan sonra bahsedilme işlemleriniz aktif duruma getirilecektir.
  • Açılan ekranda ‘’Herkes’’ olarak işaretli olmasına rağmen sizden bahsedilmiyorsa muhtemelen kimse sizden bahsetmiyordur.
  • Ama bahsettiklerini söylüyor olmalarına karşın işlem sağlanmıyorsa farklı bir problem yaşıyor olabilirsiniz.

instagram benden bahsedilsin

instagram benden bahsedilmiyor

instagram benden bahsedilsin istiyorsanız belirttiğimi ayarı aktif duruma getirin. İlgili ayarı aktif ettim ama yine aynı diyorsanız muhtemelen farklı bir problem yaşıyorsunuzdur. Uygulamanın güncel olmamasından dolayı bahsedilmiyor olabilir. Kaldırıp yeniden yükleme sağladığınızda tekrar test edin.

Farklı bir cihazdan kendi hesabınıza girerek aynı ayarları orada aktif duruma getirin. Ve arkadaşlarınızdan sizden bahsedilmesini talep edin. Olmadı ise arka planda çalışan uygulamaları kaldırıp yeniden yükleyin. Bu da çözüm getirmez ise en son çare olarak yaşadığınız sorunu bir şey çalışmıyor şeklinde instagram yetkililerine bildirin. Eklemek istediklerinizi bize yorumdan bildirebilirsiniz.

instagram kimse benden bahsedemiyor bahsedilsin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here