Paylaş

Merhaba arkadaşlar, yayına verdiğimiz bu yazımızda instagram kimler aktif kim online bunları öğrenebilmesi için yeni özelliği konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

İnstagram uygulamasında mesaj kısmı fazla kullanılmaya başlanınca bu alana getirilen özelliklerinde sayısı günden güne artmaktadır. Artık instagram uygulamasında kimlerin aktif olduğunu mesaj bölümünde görebilirsiniz. instagram kimler aktif kim online şeklinde bir araştırma içerisine girdiyseniz eğer ilgili işlem aşamalarını paylaşacağız.

  • İnstagram’ın yeni getirmiş olduğu özellikle birlikte bundan böyle aktif olan kişi sayılarını anında görebileceksiniz.
  • Birine mesaj yazdığınızda o kişinin çevrim içi olup olmadığını çok rahat bir şekilde bulacağınız bu özelliği nasıl kullanacağınızı bilgilendireceğiz.

instagram kimler aktif kim online

instagram kimler aktif kim online

instagram kimler aktif olduğunu bundan sonraki süreçte artık dm alanında görebileceksiniz. Tabi instagramın yeni özellikleri bir anda tüm hesaplara dahil edilmemektedir. Sizin hesabınızda bu özelliği göremiyorsanız anlık paniğe girmemenizi tavsiye ederiz.

Şimdi kimlerin aktif olduğunu bulabilmeniz için uygulama içerisinde nereye giriş yapmanız gerektiğine birlikte bakarak sorununuzu gidereceğiz.

  • İnstagram hesabınıza giriş işlemi sağladıktan sonra mesaj alanın üst tarafında artık ‘’Aktif’’ yazısını göreceksiniz.
  • Buraya tıklamanızla birlikte sizin takip ettikleriniz içerisinde kimler aktifse bunların tamamını görebilirsiniz.
  • Bir nevi Whatsapp uygulamasında kimin çevrim içi olup olmadığını görüyormuşsunuz gibi düşünebilirsiniz.
  • Ayarlarınızı işleme koyduğunuzda aktif butonu sizde faal bir şekilde çalışmaz ya da bu alanda görünmez ise uygulamanızı güncellemeniz gerekiyor.
  • Uygulamanın güncel tutulabilmesi içinde kaldırıp yeniden yükleme yapmanız yeterlidir.

instagram kim online

instagram kimler aktif kim online

instagram kim online olduğunu yaptığınız işlemler sonrasında da göremiyorsanız eğer sorun bildir üzerinden instagrama durumu bildirmeniz gerekiyor. Sorunu bildirdikten sonra kontroller instagram yetkililerince yapılıp sorun giderilecektir.

İnstagram içerisinde karşılaştığınız diğer sıkıntıları bize yorum alanında bildirmeniz halinde onunla alakalı da kontrollerimizi sağlayacağımızı bilmenizi isteriz. Daha öncesinde bir kısıtlama aldıysanız bu kısıtlamadan dolayı yeni gerek online özelliği sizin dm alanınıza gelmesi gecikmiştir. Bu tarz gecikmelerin olmamasını istiyorsanız her bir özelliği uygun olacak şekilde kullanmayı unutmayın. Olduğundan fazla kullanmanız problem yaşamanıza neden olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here