Paylaş

Selam arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda instagram kim daha ben de yok çıkmıyor diyorsanız eğer özelliğin nasıl hesabınıza dahil edileceğini paylaşacağız.

Sosyal medya uygulamaların içerisinde en çok tercih edilen platformlarından birisi olan instagram hesabında her dönem ayrı bir özelliğin rüzgarı esmektedir. Son zamanlarda ise hikayelere eklenen kim daha özelliğinin rövanşta olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bazı kullanıcılar instagram kim daha ben de yok çıkmıyor demesinden ötürü konuya el atmış bulunuyoruz.

  • Aslında oyunu birinin oynadığını gördüğünüz an onun üzerinde yer alan ‘’Kim daha’’ yazısına tıklayıp efekti kendi hesabınıza dahil edebilirsiniz.
  • Ancak böyle bir fırsatınız hiç olmadı ve keşfet alanında sürekli bu oyunla alakalı videolar görüyorsanız eğer özelliği kullanmanıza yardımcı olacağız.

İnstagram kim daha bende yok çıkmıyor

instagram kim daha çıkmıyor

İnstagram kim daha bende yok diye üzülmenize ya da moral bozmanıza gerek bulunmamaktadır. Nedeni ise yukarıda sizin yapamadığını işlemi biz yaptığımız için ilgili linki size paylaşarak oyunu oynamanıza imkan sağlayacağız.

Öncelikle https://www.instagram.com/ar/657780885007509/ linkinin üzerine tıklamanızla birlikte efekt mobil cihazınızda açılacaktır. Bilgisayarınızdan bu işlemi yapıyorsanız eğer otomatik olarak ‘’ Efekti görmek için bu bağlantıyı bir mobil cihazda ’’ yazısını göreceksiniz. Efektin üzerine tıklamanızla birlikte kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kaydettikten sonra oyunu artık oynamak oynamamak size bağlıdır. Nasıl oynanacağı konusunda daha öncesinde sizi bilgilendirmiştik. Oyun esnasında bir problem ya da sorun yaşarsanız bunu bize yorumdan bildirebilirsiniz. Ben linke tıklıyorum ancak tıklamama rağmen oyun bende açılmıyor ya da hata veriyor diyorsanız onunda nedenlerine bakacağız.

İnstagram kim daha çıkmıyor

instagram kim daha ben de yok çıkmıyor

İnstagram kim daha çıkmıyor özelliğin hesabınıza nasıl ekleneceği konusunda sizi bu şekilde bilgilendirdik. Daha öncesinde bir kısıtlamaya maruz kaldıysanız ya da internette yavaşlık söz konusu ise özelliğin direk çıkmasını beklemeyin.

Özelliği başka bir arkadaşınıza göndermek isterseniz buradaki linki kopyalayıp gönderebilir. Ya da efektin sağında bulunan (…) çizgili bölmeye tıklayarak başkasıyla paylaş diyerek işlemlerinizi bitirebilirsiniz.

Kim daha için sormak veya eklemek istediğiniz hususlar varsa bizimle yorumdan iletişime geçebilirsiniz. İnstagramın çalışmayan özelliklerinin ne ile ilgili olduğu konusundaki yazılarımızı da web sitemizden kontrol edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here