Paylaş

instagram keşfette alakasız şeyler çıkıyor. İnstagram ilgi alanı bölümü keşfette farklı içerikler çıkıyorsa bunun çözümünü inceleyeceğiz.

Getirdiği yenilikler sonrasında kullanıcıların vazgeçilmez uygulamaları arasında olan instagram uygulamasında farklı sorunlar meydana gelebilmektedir. Yani uygulama içerisinde getirilen kısıtlama ile birlikte bir çok özelliği kullanamayabilirsiniz. Tabii uygulama da sadece bu sorunlarla karşı karşıya kalınmayabiliyor. Farklı bir çok problemi de sıralamak mümkündür. Keşfet alanı ise sizin ilgi alanınızla alakalı video ve resim paylaşımların geldiği bir alandır. Keşfet bölümüne alakasız şeyler çıkıyor diyen kullanıcılar için ilgili işlem detaylarının incelemesini gerçekleştirdik. İnstagram uygulamasını ilk açtığınız da keşfette gelen gönderiler instagramın tarafınıza sunmuş olduğu görsellerdir. Zaman içerisinde sizin aramalarınıza bağlı olacak şekilde bu alan değişkenlik göstermektedir. Alakasız şeylerin karşınıza gelmesi sizin ilgi alanınız dışına çıkıyorsa bu halde yapılacak ayarları birlikte incelemesini gerçekleştirelim.

instagram keşfette alakasız şeyler çıkıyor

İnstagram keşfette alakasız gönderiler geliyor, instagram keşfet gönderileri değişsin, instagram keşfet gönderileri nasıl değişir, instagram keşfet güncelleme, instagram keşfet nasıl güncellenir, instagram keşfet değiştirme, instagram keşfet gönderilerini değiştirmek mümkün müdür. Uygulama içerisinde belli alanda ayarların değişikliği gerçekleştirebiliyorsunuz. Keşfetin değiştirilmesin yönelik bir alan ne yazık ki sistemlerde mevcut değildir. Bu alan sizin ilgi alanınız olduğu için aramalarınıza yönelik bilgilerin geleceğini belirtmekte fayda bulunmaktadır.

instagram keşfet güncelleme

İnstagram hesabı içerisin de keşfet alanına giriş gerçekleştirdiğiniz de farklı farklı video ya da resimler karşınıza geliyorsa bunu değiştirebilmek sizin elinizde diyebiliriz. Uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.

instagram keşfette alakasız şeyler çıkıyor, instagram keşfet gönderileri farklı geliyor, instagram keşfet güncelleme, instagram keşfet güncellenmiyor, instagram keşfet değişmiyor, instagram keşfet değişsin

Uygulama yeniden yüklendikten sonra muhtemeldir ki aynı görselleri tekrar görebilirsiniz. Sayfanın güncellemesini yukarıdan aşağıya doğru kaydırarak sağlayalım. Bunu yaptıktan sonra dahi değişmiyorsa bu durumda 24 saat içerisinde yüksek ihtimalle keşfette sunulan gönderiler değişecek.

Ama yine farklı gönderilerin karşınıza çıkacağından düşünebilirsiniz. Bu yüzden arama geçmişini ayarlar alanından değişikliğe gidelim. Arama geçmişi temizlendikten sonra uygulama da izleyeceğiniz video bağlantılarının değişikliğine gidebilirsiniz. Bunu 24 saatlik süre dilimi içerisinde yapmanız halinde bu alandaki gönderiler istenilen şekle gelecektir.

Yapılan ayarlarla birlikte instagram keşfette alakasız şeyler çıkıyor sorunu belirtilen işlemlerle çözüme ulaşması gereklidir. Hata almaya devam ederseniz bunu bize yorumdan belirtebilirsiniz. Son olarak sorun bildirisi sağlayarak instagram yetkililerine bu durumu iletebiliriz.

Onun dışında sizler için hazırladığımız instagram hikayeme anı ekleyemiyorum yazımıza bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here