Paylaş

instagram keşfete düştüğümü nasıl anlarım. Paylaşılan videoların izlenme oranlarının keşfetten mi yoksa takipçilerden mi olup olmadığını anlama yolu yazımızda.

İnstagram hesabında bizler de kendi profil ekranımız da video ve fotoğraf paylaşımı sağlamaktayız. Yapılan fotoğrafların ya da videoların keşfet kısmında gözüküp gözükmediğini, çıkıp çıkmadığına ilişkin bilgileri merak etmekteyiz. Eğer hesabınız herkese açık bir hesap değilse zaten keşfet alanında çıkma bir durum söz konusu dahi olamaz. Bunun dışında hesap işletme profiline geçmiş bir hesap değilse bu durumda kişisel hesap bilgileri üzerinden de keşfete düşüp düşmediğini göremezsiniz. Merak ettiğiniz konu için ilk yapmanız gereken işlem hesabınızı işletme profilini geçirmek olacaktır. İşletme profiline geçiş işlemleri sonrasında profilinizi ziyaret eden herkesi kullanıcı adıyla olmasa da kişi sayısıyla görebilmeniz mümkündür. Attığınız video takipçiler tarafından mı izlenmiş yoksa keşfete düşmüş mü bunları görebilmeniz mümkündür. Şimdi isterseniz beraber bakalım bu işlemleri nereden kontrol edebildiğimize. instagram işletme profiline geçme işlemleri için bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.

instagram keşfete düştüğümü nasıl anlarım

İnstagram videom keşfete düştü mü?, instagram resmim keşfete düştü mü?, instagram paylaşımım keşfete düştü mü?, instagram hesabında yaptığım bir paylaşımın keşfete düşüp düşmediğine nereden bakabilirim?, instagram keşfete düştüğümü anlama yöntemi var mı? Evet arkadaşlar yapmış olduğunuz bir paylaşımın keşfete düşüp düşmediğini, sizi takip eden kitle tarafından mı olup olmadığına bakabilmeniz mümkündür. Bunun nasıl olduğunu merak edenler için ise yazımızı incelemelisiniz.

instagram videom keşfete düştü mü

Öncelikli olarak yukarıda da belirtildiği üzere bir video ya da resmin keşfet alanına düşüp düşmediğini öğrenebilmeniz için hesap işletme profili olmalıdır. Hesabınızı kişisel hesaptan işletme hesabına geçirebilmeniz için ilgili link paylaşımını da yukarı da sizler için sunumunu gerçekleştirdik. O alana tıklayarak gelen ekran içerisinden hesabınızı işletme profiline geçirebilirsiniz.

instagram keşfete düştüğümü nasıl anlarım, instagram videom keşfete düştü mü, instagram resmim keşfete düştü mü, videom keşfette izlendi mi, instagram videom nereden izlendi, instagram resmin nerede gözüktü

Hesabınızı işletme profiline geçirme işlemleri tamamlandıktan sonra beraberinde hesabın profil ekranına geliyoruz. Profil ekranına geldiğiniz de ise kullanıcı adınızın yazdığı üst tarafta istatistik ikonu göreceksiniz. Bu alana tıkladıktan sonra karşınıza bir sayfa açılacaktır. Bu sayfa içerisinde hangi alandan videonuz izlenilmiş hepsi sizlere sunumu yapılacaktır. Böylelikle keşfette kaç kişiye gösterilmiş kaç takipçiniz tarafından izlenmiş hepsini görebilmeniz mümkündür.

instagram keşfete düştüğümü nasıl anlarım, instagram videom keşfete düştü mü, instagram resmim keşfete düştü mü, videom keşfette izlendi mi, instagram videom nereden izlendi, instagram resmin nerede gözüktü

instagram keşfete düştüğümü nasıl anlarım ile ilgili yazımızı sizlere sunmuş bulunuyoruz. Bu hususta varsa kafanıza takılan bir soru işareti yorumda durumu bizle iletmeniz sonrasında incelemelerimizi sağlayacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here