Paylaş

instagram keşfet gözükmüyor gelmiyor. İnstagram keşfet bölümünde videolar çıkmıyor ya da gelmiyorsa çözüm yöntemleri yazı içerisinde kapsamlıca belirteceğiz.

Videoların ve fotoğrafların paylaşıldığı platform instagram’da beyin keşfet alanıdır. Arkadaşlarınızın yapmış oldukları paylaşımlar sizin kendi ana sayfa alanınıza düşmektedir. Ancak sizlerin takip etmediği fakat hesapların açık olduğu zevkli görseller ise keşfet alanına düşmektedir. Burada takip ettiğini kişilere yönelik ya da beğeni yaptığınız görsellere benzer görseller sıklıkla karşınıza çıkmaktadır. Canınızın sıkkın olduğu bir zaman diliminde bu alana giriş yapmanız durumunda hızlı bir şekilde zaman geçecektir. Bu alanda 7/24 hiç ayrılamayan kullanıcılar dahi bulunmaktadır. Çünkü siz videoları izledikçe ve videolar bittikçe altta tekrarı bir video çıkmamaktadır. Asla sonu gelmemekte olan bir sürükleme sizi bekliyor olmaktadır. İnstagram’ın keşfet alanı bu kadar önem arz eden bir yer iken bazı kullanıcıların bu bölümü görememesi sorun yaşamalarına neden oluyor. İnstagram keşfet kısmında videoların neden gelmediğini, buna neden olan sebep ve çözüm yöntemlerini tek tek sunuyor olacağız.

instagram keşfet gözükmüyor gelmiyor

İnstagram keşfete videolar düşmüyor, instagram keşfet gözükmüyor, instagram keşfet nerede, instagram keşfeti bulamıyorum, instagram keşfete videolar gelmiyor, instagram keşfet çıkmıyor, instagram keşfet görünmüyorsa ne yapabilirim? İnstagram’ın en can alıcı alanı olan keşfet bölümü bizim zaman geçirmek için bire bir alanımızdır. Bu alan üzerinden bir çok video ve görseli takip ederek yeni haberlerden bilgimiz olmaktadır. Böyle bir alanın sizin hesabınız da gözükmemesiyle ilgili yapılması gerekenleri konu alacağız.

instagram keşfet videolar gelmiyor

İnstagram internet bağlantısı varken çalışan bir uygulamadır. Haliyle keşfet alanına video ve resimlerin gelebilmesi için internet bağlantı hızınızın kuvvetli olması gereklidir. Bu bağlamda yaşanan yavaşlık keşfet alanının gelmemesine veya videoların yüklenmemesine sebebiyet verecektir.

instagram keşfet gözükmüyor gelmiyor, instagram keşfet çıkmıyor, instagram keşfet gelmiyor, instagram keşfet nerede, instagram keşfet videolar gelmiyor, instagram keşfet yok

Bundan dolayı wi-fiden bağlıysanız mobile, mobil üzerinden bağlıysanız wi-fiye çekerek deneme sağlayalım. İnternette bir sorun yok ancak hala daha keşfet kısmı gelmiyor ise bununla ilgili olarak telefondan uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım. Telefonu kapatıp açtıktan sonra giriş yaptığınız da hala daha bilgiler gelmiyorsa sorun bildirisi yaparak durumu instagram’a iletebilirsiniz.

 

instagram keşfet gözükmüyor gelmiyor ile ilgili probleminize neden olan sorun için yapılacak çözüm yöntemlerini sizlere sunmuş bulunuyoruz.

8 YORUMLAR

  1. İnstagramdaki keşfet butonu yok onun yerine başka bişy var ona basıyorum videolar çıkıyor ama altta anahtar olan şey çıkmıyor birisini arıycam keşfet butonu olmayınca yapamıyorum nasıl yapabilirim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here