instagram Kendiliğinden Takip Ediyor Sorunu için yapılacak olan işlemleri tek tek anlatımını makalemizde paylaşacağız. İnstagram kendi kendine istek gönderiyor, sürekli takip ediyor sorununun ortadan kaldırılabilmesi için aşağıdaki adımları incelemeniz yeterli olacaktır.

İnstagram uygulaması birbirini takip ederek ilerleyen bir uygulama olmasından dolayı fenomen olma yolunda bir çok lüzumsuz programlar kullanılmaktadır. Haliyle kullanılan bu uygulamalar yüzünden sürekli birilerine istek göndermeler başlamaktadır. Durum kullanıcıların hayli canını sıksa da problemin önüne nasıl geçileceğini yazımızda kapsamlı olarak paylaşımını gerçekleştireceğiz. Böylelikle uygulama içerisinde yaşanan takip sorununun önünce geçeceğiz. Buna sebep veren en büyük nedenlerden biri ücretsiz takipçi kazanma yöntemlerinin var olduğunu gösteren uygulamaların var olduğuna inandırıp sizi bu uygulamalar içerisine çektikten sonra as olan uygulamanızda ki ayarların bozulmasına sebebiyet vermektedir. Hele hele şunu belirtmek isterim ki sizden instagram şifrenizi isteyen bir site varsa bu ve benzeri sitelere itibar etmeden kesinlikle bu sitelere bir bilginizi vermemeniz gerekmektedir. Şimdi takip isteklerinin önüne nasıl geçileceğini yazımızda anlatımını gerçekleştireceğiz.

instagram Kendiliğinden Takip Ediyor Sorunu

Kendiliğinden istek gönderiyor, kendiliğinden takip ediyor, instagram sürekli takip ediyor, instagram kendi kendine takip ediyor, instagram takip sorunu, instagram takip isteği gönderiyor, kendi kendine takip ediyor problemi ile ilgili yaşanan aksaklık ve problemlerin giderilmesi adına artık işlemleri sağladıktan sonra üzülmenize gerek kalmadan ayarları sağlayacağız.

İnstagram Sürekli Takip Ediyor

İnstagram ile ilgili takipçi sayısının artmasıyla alakalı olarak gereksiz uygulamaların indirilerek o alandan takipçi kazanabilmesi için işlem sağlanılmasından ötürü gereksiz yere ayarlarınızı bozuyorsunuz. Bundan ötürü sonrasında sorunun nasıl giderileceği ise merak konusu olmaktadır.

Yaşanan sorunun giderilebilmesi için sizlere yöntemlerini sunacağız. Sunacağımız bu yöntemler sonrasında problem giderilecektir.

  • İlk olarak hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Hesaba giriş işlemi için Bu Alana tıklamanız yeterli olacaktır.
  • Hesabınıza giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra ”Profilini Düzenle” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyorsunuz.

İnstagram Takip İsteği Gönderiyor

Kendiliğinden gönderilen ve yapılan takiplerin önüne geçilebilmesi için hesabınız içerisinde ”Profili Düzenle’‘ Alanına tıkladıktan sonra,

Gelecek olan ekranın sol bölümünde yer almakta olan ”İzin Verilen Uygulamalar” alanına tıklıyoruz.

  • Eğer o alanı göremiyorsanız sizi yormayalım onun için de Bu alana tıklamasını gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.
  • İzin verilen uygulamalar var ise bu uygulamaların engellemesini gerçekleştiriyoruz.
  • Yaptığınız bu işlem ayarları sonrasında sorunsuz bir şekilde yaşanan sorununuz giderilecektir.
İnstagram Kendi Kendine Takip Ediyor

Yapılan işlem ayarları sonrasında ikinci bir yöntem olarak da hesabınız içerisinde kullanımını gerçekleştirmiş olduğunuz şifrenin değişikliğini sağlamanız olacaktır.

Şifrenin değiştirilebilmesi için yine gelecek olan ekranın sol bölümünde bulunan ”Şifreyi Değiştir” alanına giriş işlemi bölümüne tıklıyoruz.

Gelen ekran üzerinden şifre değişikliği sonrasında yaşanan sorun ortadan kalkacaktır.

Yaptığınız işlem adımları ile ilgili sizden şifrenizi isteyen yada takipçi satın alma gibi bir istekte bulunan programlara itibar etmemenizi öneririz.

instagram Kendiliğinden Takip Ediyor Sorunu, kendiliğinden istek gönderiyor, kendiliğinden takip ediyor, instagram sürekli takip ediyor, instagram kendi kendine takip ediyor, instagram takip sorunu, instagram takip isteği gönderiyor instagram Kendiliğinden Takip Ediyor Sorunu, kendiliğinden istek gönderiyor, kendiliğinden takip ediyor, instagram sürekli takip ediyor, instagram kendi kendine takip ediyor, instagram takip sorunu, instagram takip isteği gönderiyor instagram Kendiliğinden Takip Ediyor Sorunu, kendiliğinden istek gönderiyor, kendiliğinden takip ediyor, instagram sürekli takip ediyor, instagram kendi kendine takip ediyor, instagram takip sorunu, instagram takip isteği gönderiyor

instagram Kendiliğinden Takip Ediyor Sorunu için giderilme adımları bu yöndedir. İnstagram uygulamasında karşılaşmış olduğunuz ve devamında hala daha karşılaştığınız sorunları yorum alanında bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Bizler sizlerin sorunlarının çözüme kavuşabilmesi için işlem ayarlarını paylaşıyor olacağız.

Ancak sizlere takipçi kazanma, sayı artırma gibi gereksiz uygulamalara itibar etmemenizi bir kez daha belirtmek isteriz. İyi gezintiler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz