instagram Kendiliğinden Paylaşım Yapıyor sorunu ile karşı karşıya geldiyseniz problemin çözümünü sizlere kapsamlı olarak sunacağız. İnstagram uygulamasında paylaşımların kendi kendine yapması sonrasında virüs mü olup olmadığı akıllara gelmektedir.

İnstagram hesaplarında son zamanlarda artış gösteren olaylardan biri, hesapların kendi kendine beğeni sağlayıp paylaşım gerçekleştirmesidir. Durum bu yönde artış gösterince biz de siz değerli okurlarımız için ilgili araştırmalarımızı sağlamış bulunmaktayız. Öncelikle bu sorunun temelinde yatan nedenlerden birisi sizin instagram uygulamasında gereksiz uygulamalara izin vermenizden ötürüdür. Peki durum nasıl giderilecek, kendi kendine sağlanan paylaşımların önüne nasıl geçeceksiniz bunu yazımızda detaylı olarak yer vereceğiz. Yapacağınız ayarlar sonrasında probleminizin çözüme kavuştuğunu sizlerde görebileceksiniz. Lakin işlem ayarlarına başlamadan önce takipçi sayınızın artırılmasını, görüntüleme sayıların yükseleceği gibi lüzumsuz uygulamalardan uzak durmanızda fayda olduğunu hatırlatmak isteriz.

instagram Kendiliğinden Paylaşım Yapıyor

kendi kendine paylaşım yapıyor, kendiliğinden paylaşım yapıyor, instagram virüs temizleme, instagram kendi kendine paylaşıyor, instagram paylaşım sorunu, instagram paylaşım gibi problemlerinizin çözüme kavuşabilmesi ve akabinde sorunların tamamıyla alakalı işlemler neticesinde tekrarlanmaması içinde gerekli önerilerde bulunacağız.

instagram Kendi Kendine Paylaşım Yapıyor

Uygulama içerisinde eğer siz herhangi bir şey paylaşmamış olmanıza rağmen kendiliğinden paylaşım oluyorsa bu durumda ilk aklınıza gelen işlem uygulamada farklı bir işlem sağlayıp sağlamadığınız olacaktır.

Yani hesap içerisinde takipçinin artması, buna bağlı olacak şekilde beğenilerin çok görünebilmesi için ekstra uygulamalar içerisine giriş sağlayıp sağlamadığınız kendiniz de tespit etmiş olmalısınız.

  • Eğer böyle bir işlem sağladıysanız. Öncelikle instagram uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Uygulamaya giriş sağladıktan sonra ”Şifre” bilgilerinizin değişikliğini sağlıyorsunuz.

İnstagram Paylaşım Sorunu

İnstagram hesabınızın şifre değişikliğini yaptıktan sonra ”İzin verilen uygulamalar” alanını kontrol etmeniz gerekmektedir.

  • İzin verilen uygulamalar alanına girişinizi yaptınız ve bu alanda uygulamalara izin verilmişse bu durumda yapmanız gereken uygulamaları engellemek olacaktır.

Yaptığımız işlem ayarları sonrasında baktınız ki sorun devam ediyor. Bu durumda son işlem adımı olarak İnstagram uygulamasında sağ üst alanda yer alan üç noktalı bölümüne tıklayıp hesapta yaşamış olduğumuz problemi instagram’a bildirmek olacaktır.

  • Gelen ekran üzerinden sorun bildirme sağlayıp sorunun detay açıklamasını instagram yetkililerine bildirmemiz yeterli olacaktır.

instagram Kendiliğinden Paylaşım Yapıyor, kendi kendine paylaşım yapıyor, kendiliğinden paylaşım yapıyor, instagram virüs temizleme, instagram kendi kendine paylaşım yapıyor, instagram paylaşım sorunu instagram Kendiliğinden Paylaşım Yapıyor, kendi kendine paylaşım yapıyor, kendiliğinden paylaşım yapıyor, instagram virüs temizleme, instagram kendi kendine paylaşım yapıyor, instagram paylaşım sorunu instagram Kendiliğinden Paylaşım Yapıyor, kendi kendine paylaşım yapıyor, kendiliğinden paylaşım yapıyor, instagram virüs temizleme, instagram kendi kendine paylaşım yapıyor, instagram paylaşım sorunu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz