instagram Kendiliğinden Mesaj Gönderiyor probleminin çözümü için neler yapılması gerektiğini yazımızda anlatacağız. Android ve İphone telefonlarda instagram uygulamasında kendi kendine yollanan mesajların çözümü için yazımızı incelemeniz yeterlidir.

Günümüz çağının en çok giriş yapılan video ve resim paylaşım platformu olan İnstagram uygulamasında beğeni, takip ve sonrasında paylaşım problemi ile birlikte artık uygulamada kendi kendine gönderilen mesajlar da oldukça can sıkar hale gelmiş durumdadır. Siz değerli okurlarımız için durumun incelemesi ile ilgili kapsamlı bir araştırma gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Öncelikle bu sorun bir virüsten de kaynaklanabileceğinden ötürü bir çok sebebi detaylı olarak araştırdık. Yapılacak olan işlem ayarlarını ise sizlere aşağıda detaylı olarak yer vereceğiz. Yapacağınız ayarlar sonrasında artık kendiliğinden giden mesajların önüne geçmiş olacağız.

instagram Kendiliğinden Mesaj Gönderiyor

instagram Kendiliğinden Mesaj Gönderiyor, iphone kendiliğinden mesaj gönderiyor, android kendiliğinden mesaj gönderiyor, instagram kendi kendine mesaj gönderiyor, instagram kendisi mesaj gönderiyor, kendiliğinden mesaj yolluyor, mesaj kendi gidiyor, mesaj gönderiliyor, instagram mesaj kendiliğinden gidiyor tarzında artan problemlerin artık çözüm bulabilmesi için yapılması gerekenleri ele almış bulunmaktayız.

İnstagram Kendi Kendine Mesaj Gönderiyor

Bu sorun ile karşılaşan bir kullanıcı ilk olarak yapması gereken işlem hesabı kaldırıp yeniden yüklemeli ve derhal mevcutta kullanım sağlamış olduğu şifre bağlantılarını değiştirmelidir.

  • Şifre değişikliği sağladıktan sonra,
  • Sadece bu ayarla sınırlı kalmaması gerekmektedir.

İnstagram Kendisi Mesaj Gönderiyor

İnstagram hesabınızın şifre değişikliğini yaptıktan sonra ”İzin verilen Uygulamalar” alanından daha öncesinde vermiş olduğunuz bir uygulama var mı yok mu bunu kontrol ettirmek olacaktır.

  • Şayet buna izin verdiyseniz ”İzin verilen uygulamalar” alanından bu verilen izni kaldırmalısınız.
  • Sonrasında bir kontrol etmeniz gereklidir.
  • Hesap ile ilgili olarak artık kendiliğinden mesaj gönderilme durumları söz konusu oluyor mu olmuyor mu? diye.

Öncelikle yaptığınız işlem ayarları sonrasında instagram uygulamasında ki bu sorun hala daha devam ediyorsa ve sizler telefon üzerinden giriş sağlıyorsanız. Telefonunuza antivirüs programı ile temizleyip bilgisayar kullanıyorsanız onuda bilgisayar ile temizlemesini sağlayabilirsiniz.

Yapacağınız bu ayarlar sonrasında hala daha sorun giderilmediyse bu durumda son işlem adımı olarak İnstagram’a durumu iletmeniz gereklidir.

  • İlk olarak hesabınıza giriş yapıyoruz.
  • Hesaba giriş yaptıktan sonra sağ üst alandaki üç noktalı bölüme tıklıyoruz.
  • Buradan ”Sorun Bildir” linkine tıklayıp
  • Problemin içeriğini yazıp göndermesini gerçekleştiriyoruz.
  • Gönderimleri sağladıktan sonra uygulama sizlere çözüm için geri dönüş sağlayacaktır.

İşlem ayarları sonrasında olumsuz bir yanıt dönüldüyse bu durumda hesabı silmeniz en mantıklı karar olacaktır.

instagram Kendiliğinden Mesaj Gönderiyor, iphone kendiliğinden mesaj gönderiyor, android kendiliğinden mesaj gönderiyor, instagram kendi kendine mesaj gönderiyor, instagram kendisi mesaj gönderiyor, kendiliğinden mesaj yolluyor instagram Kendiliğinden Mesaj Gönderiyor, iphone kendiliğinden mesaj gönderiyor, android kendiliğinden mesaj gönderiyor, instagram kendi kendine mesaj gönderiyor, instagram kendisi mesaj gönderiyor, kendiliğinden mesaj yolluyor instagram Kendiliğinden Mesaj Gönderiyor, iphone kendiliğinden mesaj gönderiyor, android kendiliğinden mesaj gönderiyor, instagram kendi kendine mesaj gönderiyor, instagram kendisi mesaj gönderiyor, kendiliğinden mesaj yolluyor

Uygulama içerisinde karşılaştığınız sorunlar bizim için önem arz etmektedir. Haliyle yaşanan aksaklıkları yorum bölümünde bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz