Paylaş

instagram kaydedilenler gözükmüyor çıkmıyor. İnstagram keşfet kısmında paylaşımın kaybolması için kaydedilenlerin nerede olduğunu merak ediyorsanız yazımız yeterli olacaktır.

Popüler resim ve video paylaşım uygulaması instagram hesabı artık her alanda kendini geliştirmiş durumdadır. Mesaj bölümüne getirmiş olduğu yeniliklerle birlikte hem bir mesaj uygulaması olarak da kullanımı gelişmektedir. Hızla getrlişen uygulamanın buna bağlı olacak şekilde kullanıcı kitlesinde de hızlı bir artış görülmektedir. Kullanıcılar günlük hayatta çekmiş oldukları güzel resimleri ya da videoları kendi profillerinde anında paylaşmaktadır. Takip ettiğimiz kişilerin yaptıkları bu paylaşım akış bölümüne yani ana sayfamıza düşmektedir. Haliyle ana sayfaya düşen gönderilerin takiplerini de sağlamaktayız. Bunun dışında sadece takip ettiğimiz kişilerin resim yada videolarını görmekle sınırlı kalmıyoruz. İnstagram’ın keşfet alanında var olan özellik ile birlikte hesapların aktif olan tüm bağlantıları görebiliyoruz. Bu da bizim daha fazla hesapta gezinti sağlamamıza imkan sağlarken aynı zamanda can sıkıntımızın da önüne geçmektedir. Beğendiğimiz bir video ya da sayfanın gönderisini daha sonrasında bulabilmemiz için gönderinin sağ alt tarafında bulunan yere bitişik dikdörtgen şeklinde ikonuna tıklamak yeterli olmaktadır. Sonrasında ”Kaydedilenler” bölümüne girerek bunu bulabiliyoruz. Fakat kaydedilenler yeri değiştiği için nerede olduğu sizlere yazımızda aktacağız.

instagram kaydedilenler gözükmüyor çıkmıyor

İnstagram kaydettiğim gönderiler nerede, instagram kaydedilenler alanı kayboldu, instagram kaydedilenler nereye gitti, instagram kaydedilenler gözükmüyor, instagram kaydedilenler bulamıyorum, instagram kaydedilenler kısmı yok, instagram kaydedilenler grünmüyor. İnstagram hesabında kaydetmiş olduğunu resim ya da videonun tekrarında kontrolünü sağlayabiliyorduk. Yine sağlayabiliyorsunuz ancak artık profil ekranının sağ bölümünde değil. Bu alanın yeri gelen güncelleme ile değiştirilmiş durumdadır nerede olduğu ise yazımızın içerinde bulunmaktadır.

instagram kaydedilenler nerede

Beğenilen gönderilerin altında var olan dikdörtgen alanına tıkladığınızda gönderi kayıt ediliyor ve sonrasında kolaylıkla profil alanına gelerek bulabiliyordunuz. Fakat yer değişikliğinin olması sonrasında bazı kullanıcılar bu gönderilerin nerede olduğunu merak ettikleri için durumu araştırdık.

instagram kaydedilenler gözükmüyor çıkmıyor, instagram kaydedilenler nerede, instagram kaydedilenler gözükmüyor, instagram kaydedilenler çıkmıyor, instagram kaydedinler yok, instagram kaydedilenleri bulamıyorum

  • Hesabımıza giriş yaptıktan sonra kendi ”Profil” ekranına gelelim.
  • Ardından sağ üst kısımda bulunan (…) üç çizgi üst üste olan bölüme tıklıyoruz
  • Bu işlem ardından karşımıza gelen ekranda ”Kaydedilenler” adı altında bir sekme göreceksiniz. Sekmeye tıkladıktan sonra kaydedilen tüm gönderileri bu alanda karşınıza gelecektir.
  • Eğer bu alanda da kayıt edilen gönderiler gözükmüyorsa telefonunuzdan instagram uygulamasını silerek yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
  • Beraberinde telefonu kapatıp açarak hesabınıza tekrar giriş gerçekleştirelim.
  • Gönderi hala daha gözükmüyorsa o gönderiyi paylaşan kişi gönderiyi silmiş ya da hesabını kapatmış olabilir. Bundan dolayı görünmüyor.

instagram kaydedilenler gözükmüyor çıkmıyor, instagram kaydedilenler nerede, instagram kaydedilenler gözükmüyor, instagram kaydedilenler çıkmıyor, instagram kaydedinler yok, instagram kaydedilenleri bulamıyorum instagram kaydedilenler gözükmüyor çıkmıyor, instagram kaydedilenler nerede, instagram kaydedilenler gözükmüyor, instagram kaydedilenler çıkmıyor, instagram kaydedinler yok, instagram kaydedilenleri bulamıyorum

Birlikte kontrol ettiğimiz instagram kaydedilenler gözükmüyor çıkmıyor sorunun çözüm bilgileri sunduk. Varsa eklemek istediğiniz yoruma ekleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here