Paylaş

instagram kapatmadan önce uyarı gönderecek. İnstagram bundan sonraki süreç içerisinde kural ihlali yapan kullanıcıların hesabını kapatmadan önce uyarı bildirisi yollayacak.

Tüm sosyal medya hesaplarında bir özelliğin olduğundan fazla kullandırılması hesaplara anında kısıtlama getirilmesine sebebiyet verecektir. Özellikle instagram hesaplarında kural ihlali yapan kişilerin hesapları anında kapamaya gitmektedir. İnstagram kullanımı gerçekleştiriyorsanız hesabın gerçek ve taklit bir hesap olmamasına özen göstermeniz gereklidir. Hesabın tekrar geri alınabilmesi için bu işlem şart diyebiliriz. İnstagram’da kapatılan hesapların çoğu kişilerin kendi gerçek hesapları olmasından ötürü hesaplarının ne ile alakalı kapandığı bilinmemekteydi. Fakat yeni gelen sistem ile birlikte artık limite ulaşmış ve ciddi anlamda bir kotaya ulaşan hesaplara kapamadan önce bir bildirim gönderilecektir. İçeriklerinizle alakalı kural ihlali yapan gönderilerin fazla olmasıyla birlikte hesaplarınız kapamaya giderken bundan sonraki dönem içerisinde ise kapamadan önce size bildirim gelecektir.

instagram kapatmadan önce uyarı gönderecek

İnstagram hesapları kapatmadan önce bilgilendirecek, instagram kapama öncesi bilgi mesajı yollayacak, instagram hesap kapatılması öncesi bilgilendirme mesajı gönderecek, instagram hesap kapaması ile alakalı bilgilendirme sağlayacak. Hesaplarınızın kural ihlali yapan içerikleriniz ötürü kapamaya gitmesi sizleri de moral bozukluğa itecektir. Bundan ötürü instagram içerikleriniz de sınıra yaklaşmanız ile beraber son adımda sizlere bilgi mesajını yollayacaktır.

instagram kapatmadan önce bilgilendirecek

Bilgilendirme mesajıyla beraber yine içeriklerinizde kural ihlalinin yapılması halinde bu durumda hesap kapamaya gitse de gelen bildiri üzerinden itiraz hakkınız olacaktır. İtirazını yaptığınızda haklı bulunmanız halinde instagram bilgi mesajını sizlere gönderecektir.

instagram kapatmadan önce uyarı gönderecek, instagram kapama öncesi uyaracak, instagram kapatma bildirimi gelecek, instagram kural ihlali bildirisi gönderecek, instagram kapama öncesi bilgilendirecek

Yani hesabınıza tanımlanmış olan kural ihlali instagram tarafından kaldırılacak ve buna bağlı olarak kullanımların sorunsuz şekilde sağlamış olacaksınız. Gelecek olan bu sistem hesaplara dahil edildiğinde de ayrıca bilgilendirme sağlayacağımızı belirtebiliriz.

Henüz daha hesaplarda faaliyete geçmeyen bu özelliğin çok yakın bir zamanda faaliyete geçirileceğini de bilmenizi isteriz. Bildirimlerin gelişiyle birlikte itirazlarınızı nasıl sağlayacağınızı da ilerleyen zamanlarda sitemiz üzerinden sizlerle paylaşıyor olacağımızı da bilmenizi isteriz.

instagram kapatmadan önce uyarı gönderecek, instagram kapama öncesi uyaracak, instagram kapatma bildirimi gelecek, instagram kural ihlali bildirisi gönderecek, instagram kapama öncesi bilgilendirecek

instagram kapatmadan önce uyarı gönderecek konumuzla alakalı merak ettiğiniz farklı konular varsa bunu bize yorum alanından belirtebilirsiniz. Eklemek istediklerinizi de yine aynı şekilde yorumdan ekleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here